Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

hvala, darling :).čumicevo sokače, ako se udje sa terazija, prva radnja sa desne strane kako se sidje stepenicama na donji nivo (ne secam se imena ove prodavnice cipela, ali izlog je pun cipela u boji sa raznim sasavim aplikacijama, ne moze da se omasi).

Link to comment

Nogice nisu moje, okačih slikicu samo zbog ovih espadrila,danas ih prvi put šetala, :wub:steve-madden-espadrille-vegan.jpgNicol nema ovih tvojih open toe čarapica,pitala danas u M&S.ah69_8_denier_naturals_open_toe_tights_hr.jpg

Link to comment

Ostalo od prošle godine u H&M-u, mada videh iste malopre kad sam se vraćala kući u Alpini, samo su sa otvorenom petom u beloj,šokoladnoj,crnoj i štraftastoj belo-beJž varijanti i tamo su oko 19 jura sramotnih 4jura skuplje neg u H&M-u.

Edited by lena21
Link to comment

lena, odlične su. zajebah se prosle godine, debelo preplatila slicne u T. Hilfigera, kvaliteta nista posebno...edit: t viška

Edited by Nicol
Link to comment

I ja merkala jedne od T. Hilfigera samo su bile teget no za mene nogatu nemaše broja,a ni ove nisam kupila prošle godine jer su izlagali samo damske brojeve do 39 a koja je u stvari 38.Kako espadrile prave na manje više identičan način greota je bacati se u silna trošenja.

Edited by lena21
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...