Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

da nisu to ove koje su stavili u čudan podskup korito
admin pomesao pisma? kopito? :lol: a sad moja tuga: ja bih neke lepe jednostavne ravne udobne! od lepe mekane crne koze pape za svaki dan, da se slazu uz duge pantalone. a takvih nema.
Link to comment
da nisu to ove koje su stavili u čudan podskup korito, a proleću, pete po redu, teget, crvene i bež?
te su! o, divne, o, udobne, 1940-to izgledajuce, zgodne na farmerke, lanene pantalone raznih duzina (osim dugackih zvonastih), na cicane ili svilene demi haljine...crvene su:llovich: ali, avaj, ne uklapahu se :( ako ih ciljas, proveri telefonom stanje u njihovim prodavnicama; svolu levu, tegetastu sam iznudila iz izloga :blush:zanimljivost: posto je tzv. peta (izliveni deo od prstiju do pete, ispod plute) od neke sega-ultra gume, kazu, kad se izlize 5 mm, da se javim, da mi zamene. pa, ako je i uz pravednu nadoknadu - pravedno je.gostovanje hejta na obuci: na sajtu ima nula smisla za klasifikaciju. nikad-ever ih ne bih trazila medju koritima :blink: poz
Link to comment

Hvala! :)

gostovanje hejta na obuci: na sajtu ima nula smisla za klasifikaciju. nikad-ever ih ne bih trazila medju koritima :blink: poz
Valabaš. Mene zaintrigiralo šta je, da li ovo što je i darling pomislila il' su neka ortopetska pomagala. :unsure:
Link to comment
sta mislimo o ovima:904_black_m.jpg?
jebeno fantasticna cipela ali koju ne moze svako da nosi. trazi licnost koja moze da je iznese.i da se ponovim: 'jebeno dobra cipela'.
Link to comment
gostovanje hejta na obuci: na sajtu ima nula smisla za klasifikaciju. nikad-ever ih ne bih trazila medju koritima :blink:
pa nije sajt namenjen da ti na njemu neshto nadjesh, nego da oni imaju sajt <_< ooo, kud sam bacila pred-proshlogodishnje i pred-pred-proshlogodishnje :cry:
Link to comment
zbog njih sam cekala da se otvori prodavnica probala sam ih dan ranije ali sam sacekala da vidim da li ce stvarno da izdrze test "prespavaj pa razmisli"izdrzale testove: voznja kola - nikakav problem, setanje kerova - check, stepenice - silazak malo trapav inace moze da prodje. vrlo dobro do odlicnoEDIT - cvet je zayebancija, moze da se skine.ja nosila samo jedan, zapravo je simpatican fazonnajpametniji izbor za ovo prolece a verovatno ileto NEXT 30-ak funti, kupljene u februaru, nosene svaki drugi dan i na sve puteve, koriste se kao backup za sve stikle, boja odlicna za kombinovanje, materijal antilop - udoban lepo zakamufliran shljokicama pa i kao se isprlja a ne mozes ga obrisati - ne vidi se puno , shljokice im daju ono "it" da ne budu skroz obicne; odlicne, skroz. nadam se da cu naci opet neki par. Edited by msmodesty
Link to comment
pa nije sajt namenjen da ti na njemu neshto nadjesh, nego da oni imaju sajt <_< ooo, kud sam bacila pred-proshlogodishnje i pred-pred-proshlogodishnje :cry:
za sajt: pravo sedis, i jos pravije be$edis.za sandale: ooo, oplakah svoje javno, ovde, pre nedeljicu-dve. mogle su sluziti jos nesluceno mnogo toplih leta :reverie:update: posto sam se nezasluzeno (v. prethodni odeljak) castila opisanim sandalama, nemilice ih gazila danima (malo i nocima :blush: ), po ladovini i vrucini, starobeogradskim asfaltom i kaldrmama... odgovorno izjavljujem da su: even better than the real thing :wub:poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
koj voli trendove i ima parice, ovog leta se nosu gladiator sandalice
ne volim da hejtujem trendove, neka svako nosi sta hoce, ali kad su gladijator sandale u pitanju iskusenje je veliko..ne volim, mozda, mozda nekom dobro i stoji ali ja to nisam videla ili mi na dobro nije licilo
Link to comment
najpametniji izbor za ovo prolece a verovatno ileto NEXT 30-ak funti, kupljene u februaru, nosene svaki drugi dan i na sve puteve, koriste se kao backup za sve stikle, boja odlicna za kombinovanje, materijal antilop - udoban lepo zakamufliran shljokicama pa i kao se isprlja a ne mozes ga obrisati - ne vidi se puno , shljokice im daju ono "it" da ne budu skroz obicne; odlicne, skroz. nadam se da cu naci opet neki par.
Uuuu, love za baletanke! :wub: Nikako ne mogu da nadjem neke da nudem zadovoljna i kako izgledaju i kako mi stoje. angry.gif
Link to comment
ne volim da hejtujem trendove, neka svako nosi sta hoce, ali kad su gladijator sandale u pitanju iskusenje je veliko..ne volim, mozda, mozda nekom dobro i stoji ali ja to nisam videla ili mi na dobro nije licilo
ni meni se ne svidjaju toliko... ali ko u svakom trendu, mozh da se proberu./.. jako lepo stoje uz dugu boho suknju/haljinicu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...