Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Zna li neko gde mogu da se kupe (anatomski) ulosci za cipele (valjda se to tako zove) ... malo boljeg kvaliteta, za babarogu coveka koji je po ceo dan na nogama ? Ne pitam sta kosta

Link to comment
Zna li neko gde mogu da se kupe (anatomski) ulosci za cipele (valjda se to tako zove) ... malo boljeg kvaliteta, za babarogu coveka koji je po ceo dan na nogama ? Ne pitam sta kosta
trebalo bi da ima u nušićevoj, u onom delu između kosovske i makedonske... jedna radnja koja je ranije prodavala šolovu obuću, ali mislim da i sada imaju razne zezancije za u cipele
Link to comment

Grubin, prave po meri. Imaju radnju na vise mesta, ali mislim da oni na Cvetnom trgu rade to po meri.Imaju oni i gotove, univerzalne, ako ti se ne ceka ili stagod.

Link to comment
Zna li neko gde mogu da se kupe (anatomski) ulosci za cipele (valjda se to tako zove) ... malo boljeg kvaliteta, za babarogu coveka koji je po ceo dan na nogama ? Ne pitam sta kosta
nikako, ali nikako nemoj uzeti vec gotove uloske. nosenje ulozaka pun smisao dobija tek ukoliko su napravljeni po meri (vecina ljudi i ne zna da ima manje ili vise deformisano stopalo).elem, ja bih ti preporusio rudo. imaju sajt, pa tamo pogledaj koja od lokacija ti je najbliza.
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...