Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

el su kupljene u bg-u? bas su lijepe :) . a svidžaju mi se i one Nicoline crne iz kvarteta. nego, Nicol, kake su za nositi?
vrlo su udobne za cipelu sa potpeticom od 5-6 cm. mislim da je stvar u tome što je tak dobro pozicioniran pa ravnomjerno prenosi pritisak, a ima i gumu na dnu pa nema straja od proklizavanja. zapravo, dozvizdile su mi je više prekrasne 8 centimetarske potpetice, koje provedu zimu u ormaru. mislim da sam napokon istitrirala gornju visinsku granicu.
mogu ja, mogu ja, mogu ja da vam se pridruzim?moje, samo moje, cipele pate patak!
dapače, za još 1 cipele se uvik mora naći mista. :) simpa su, djeluju toplo i zimski. jel ti previsoka peta za svakodnevno klaparanje? Edited by Nicol
Link to comment
  • 3 weeks later...

smišne su ti ove dičje kamperice, navijam za njih. btw. svi njihovi modeli su jako udobni, jedino su preskupe za frekvenciju kojom kupujem cipele -_-

Edited by Nicol
Link to comment

meni takve ali plitke traju vec trecu godinu. nikad u zivotu nisam imala udobnije i trajnije cipele.a jos su narandzaste :wub:imaju sad neke super sarene patike, ali nekako mi se ne da. obecala sam maman i sebi da ce sledece cipele koje kupujem biti za seke. sto znaci da nikada vise necu kupiti cipele.

Link to comment

Ove Aldo cipele, sto ih Goran Miskovic Karic otvorio u Knezu ne izgledaju lose. Samo su malo skupe (cini mi se dosta vise nego preko) i svaki drugi par, ma koliko lepo izgledao iz anfasa ima "fuck me" platformu i stiklu od 12 cm :( Ali ima da se probere, ja se ufiksirala na neke zelene sa debelim kaisem.

Link to comment
nikad u zivotu nisam imala udobnije i trajnije cipele.
Ja ne znam sta je to sa mnom i kamperom, da li sam ja jedina na svetu kojoj su te cipele neudobne, i to toliko neudobne da mi gaz pomera kicmu iz lezista, razvaljuje kukove i duze setnje cini nepodnosljivima. No, svejedno, tih par modela koje sam kupila u zadnjih par godina su jedine cipele koje kupujem, jer su to jedine koje mi se dopadaju. Kupujem bejzik meridzejns, crne, ravne, da l su od laka, da l od koze, s plavim dugmetom sa strane, ili bez, to je razlika, a sve ostalo isto. Razmisljala sam da pisem fabrici da sad kad su razvili posao, da ne kazem brend i namlatili pare, mozda sad da angazuju nekog inzernjera za cipele da se pozabavi statikom... Opet, ove sto kukam da su skupe, pertlaju se, bljuzga model, probala sam moj broj i noga mi pliva, nisu stedeli na prostoru za debele carape, i deluju mi udobno?! Sto ne mogu da znam dok ne prosetam par kilometara. Mislim, da cu bez obzira na sve, angazovati prijatelje u inostranstvu da mi dopeljaju jedne za novogodisnje end bozicne praznike.
Link to comment
Ja ne znam sta je to sa mnom i kamperom, da li sam ja jedina na svetu kojoj su te cipele neudobne, i to toliko neudobne da mi gaz pomera kicmu iz lezista, razvaljuje kukove i duze setnje cini nepodnosljivima.
sigurno nemas ravne tabane :Dne znam u cemu je fora. ali posle palladium cipela/patika, koje se nazalost vise ne prave u mom omiljenom modelu, camper su jedine koje mogu da podnesem. cak sam se usudila i na kao stiklu, od citava cetiri cm, letos, i nisam poginula, ni dobila zuljeve. mada, kada je u pitanju udobnost, neprevazidjena je marka arche. jedino sto su modeli pomalo tetkasti, mada ima izleta u sarenilo boja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...