Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

nemoj mi reci da nikog nisi nagazila. ja ne bih odoleo.
ček da ih naviknem na mene. bila sam prezauzeta vođenjem računa da ne polomim nogu, pošto sam skakutala po nekim kamenim pločama i ciglama. ima vremena za gaženje :D
Link to comment
ček da ih naviknem na mene. bila sam prezauzeta vođenjem računa da ne polomim nogu, pošto sam skakutala po nekim kamenim pločama i ciglama. ima vremena za gaženje :D
Marry, dobre ti ove lakovane, mada mi se daj drveni? deo štikle nešto ne sviđa, daje neku čudnu ozbiljnost cipeli...al svaka tebi čast kad ti đuskaš u 10cm-štikli. ja tek sad počinjem da gazim u visokim štiklama, tj. evo sa' ću, čekaju me neke u ormanu cool.gif
Link to comment
Marry, dobre ti ove lakovane, mada mi se daj drveni? deo štikle nešto ne sviđa, daje neku čudnu ozbiljnost cipeli...al svaka tebi čast kad ti đuskaš u 10cm-štikli. ja tek sad počinjem da gazim u visokim štiklama, tj. evo sa' ću, čekaju me neke u ormanu cool.gif
pa kad je ozbiljna cipela, šta da radim. :Dinače, štikla i platforma su obložene kožom. juče sam ih izvela na večeru, a danas na posao :) štikle rulaju.
Link to comment
  • 2 weeks later...

samo za fanove- napredni oblici crocsoida po zapadnoj europi.crocsoid.jpgedit: zapravo, križanac crocsa i sketchersice :D

Edited by Nicol
Link to comment
  • 1 month later...

blago vama, izbor muskih cipela u BG je ....necu upotrebiti rec..ima ili sa kicankama(znaci moram se zvati Radovan i imati mustaće) ili one spicaste u kojima ne moze da se hoda, model `strike the pose`

Link to comment

modesty, zar baletanke mogu imat potpeticu? mislim, meni je baletanka samo ravna, ovo bi mi bile salonke s baletnim šarmom? :) a dorothy perkins mi ima prekrasnu jesensku kolekciju, onako retro 40-ish, žemstveno, s bogatim izborom boja.jučer sam imala sljedeću višesatnu kvatrilemu:22120298_thumb.jpg22120281_thumb.jpg22120232_thumb.jpg22120201_thumb.jpgna kraju su pobjedile posljednje, zbog nježne asocijacije na tango plesačice

Link to comment
DSC02996.jpgmoje su, moje :DRepetto baletanke za prave balerine
el su kupljene u bg-u? bas su lijepe :) . a svidžaju mi se i one Nicoline crne iz kvarteta. nego, Nicol, kake su za nositi?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...