Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ja sam zimus u istom tom šugavom Beču uzela jahaće TH čizme i moram priznati da su dosta tvrde i nije mi bilo prijatno u početku, ali valjda jahaće čizme moraju tako. Super stvar je da one posle godinu dana izgledaju ko nove, a ja ne čuvam svoje stvari.

Link to comment

Ja sam nakon dosta nerviranja dosao do sledeceg zakljucka. Vecina neke normalne obuce (marka srednja do visa cenovna kategorija) je jako slicnog kvaliteta.Ako se hoce produziti vek trajanja moraju se u sezoni nositi barem dva para cipela, jer cipelama isto treba odmor. Ovo jeste otkrivanje tople vode ali otkad ovo primenjujem definitivno trosim manje na obucu.Primjer: 2012. sam uzeo dva para kvalitetnih cipela za leto. Nosio sam ih naizmenicno skoro pa svaki dan i evo na kraju ljetne sezone 2013. izgledaju ne bas kao nove ali sasvim ok. Pre sam nebitno kakav kvalitet maksimalno gurao jednu sezonu sa cipelama.PS. Sto se tice TH imam pozitivna iskustva. ( za razliku od njihove odece)Marke koje izbegavam za cipele: Geox, Zara, Bugatti.Pozitivno iznenadjen: ecco i clarks.

Link to comment

:)ecco i clarks su (skuplji) cipelari koji se loze da su anatomski/medicinski prijatelji stopala. od njih nista manje ni ne ocekujes. al u zari, na primer, njima su sve cipele drvene kutije il drvene kutije na strmoglave stikle. kako to ljudi kupuju, nose, uopste mi nije jasno.

Link to comment

ecco je zakon. Jedan njihov model nosila sam cele prošle godine i do pola ove (kroz sve sezone, ovde može tako), i tek sad izgledaju malo pohabanije (mada mogu još da se nose). A udobnost je neprevaziđena.

Link to comment

geox ne mogu da nosim ni pod razno, a kupila sam ih nekoliko i sve ispoklanjalakupila jedne ecco pa ni njih ne nosim, ne odgovaraju miclarks kupila čizme i poklonilameni rieker super odgovaraju, mada imaju 90% obuće koja mi se ne dopada,tj. ne mogu se baš pohvaliti nekim dizajnom, ali između onih 10% kad nađem, super su mi udobnezara je čisto smeće, to se vidi na prvi pogled i to sa daljine

Link to comment

ja kupujem ovde http://www.thenaturalshoestore.com/ i zadovoljan sam. obuca udobna i sve sto sam kupio traje i trajalo je dosta duze nego sto sam naoko zakljucio da bi moglo. cene su pojake al mi ni jednom nije bilo zao sto sam dao kintu, uvek dobro prosao. imam jedne cipele od onih el naturalista il tako nekako (neka zelena zaba im znak) jedno pet godina, aktivno nosio tri a od tada pasivno, malo su mi dosadile. dan danas izgledaju kao nove. pri tom su fenomenalno udobne, kao bos da hodam. jedino se negde od prosle godine unutrasnjost pocela habati, ostalo kao novo. e, da... i menjao sa pertle par puta. jedino je problem sto su im modeli malo previse hipsterski za moj ukus, mekani. ja volim bakandze, zato sam i ostao na tom jednom jedinom paru, al ko voli te malo mekanije hipi/hipster kombinacije, super. al ima drugih stvari, da se naci razno, uglavnom nije los izbor. ko je u situaciji da tu pazari - najtoplija preporuka.

Link to comment

Ako ikada budete u prilici da uzmete obucu ovog prozivodjaca ja najtoplije preporucujem. Zestoko dobra koza, udobne, vanvremenske ;)Zara obuca ne postoji, to je sklepano da njihovi manekeni imaju nesto da navuku na noge dok poziraju garderobu za novu sezonu. Ne samo Zara nego vise-manje sve te, slicne linije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...