Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

neki dan sam videla neku radnju obuće u kralja petra (blizu ispostave sbb u koju sam išla po n-ti put da se nešto svađam) za koju ranije nisam znalapogledala izlog letimično, ali mi se čini da imaju neke čizme nalik na ove što tražišjedino mi se čini da im prednji deo nije ovako zaokružen, mada mi se forma na prvi pogled dopala jer je dosta jednostavnamislim da vredi obići radnju

Link to comment
neki dan sam videla neku radnju obuće u kralja petra (blizu ispostave sbb u koju sam išla po n-ti put da se nešto svađam)mislim da vredi obići radnju
vredi, radnja se zove lasija, super su mi obuca i tasne, al sigurno nisi primetila cene: tasne su 50, 60 iljada, gleznjace tridesetak, ako ne i vise... Edited by darling
Link to comment
vredi, radnja se zove lasija, super su mi obuca i tasne, al sigurno nisi primetila cene: tasne su 50, 60 iljada, gleznjace tridesetak, ako ne i vise...
huh :cry: ma samo sam bacila pogleda, nisam gledala cenei primetila sam i te divne tašnepretpostavila sam da cene nisu baš male, ali ipak nisam mislila da je taj red veličine
Link to comment

fala Dudo svakako, fala Killi, imaš sreće što ne živiš u nsu jer bih te upregao danas u potragu :D

našao iste kao na ovoj drugoj slici što sam kačio al im nešto fali, čini mi se da im je kalup jako uzak. a i cena im je 30k din.zapeo sam za ove al nisu imali broja :(1185664_536029863117749_1312232592_n.jpgna kraju sam odustao i počeo da tražim nešto drugo i naleteo na ove koje sam i pazario:gKOTrMA.jpg

Edited by maheem
Link to comment
nisam radio ali jedan obućar mi je rekao da se to uredno radi.
Radi se i vrlo je efikasno! Sad mogu komotno da nosim moje nove cipele :heart:1235055_10200971592865994_328411941_n.jpgBtw, provela sam tri dana na štiklama i mislim da više nikad neću stati na iste. Mada, treći dan mi je već bio mnogo lakši nego prvi. Možda su samo cipele bile udobnije, a možda je i to stvar navike. Jel ovde ima žena koje svakodnevno nose štiklaje?
Link to comment

ja razmisljam da odnesem svoje dancing shoes da mi se malo rasire.problem je samo sto nisu od koze, nego su od gume41psjYABZgL._SY445_.jpgubijaju nakon sat.a za stikle, mislim da je i jedno i drugo.ja posle dva sata na obicnim stiklama popizdim.ako imaju platforme ili su wedges, mogu ceo dan.[a ako drmnes i jednu, dve rakije, zaboravis da te ista boli, a moz's i da trcis]

Link to comment

@KillianaSuper izgledaju, moje od gore su dosta sličan model, samo imaju nešto nižu petu i kožne su (platila sam ih 23 jura!). A kad smo već kod gumene obuće da li neko zna kako se nose one Vivienne Westwood gumene sandale (ispod)? Ja mislim da bih posle tri koraka u tome imala 57 žuljeva. Od samog pogleda na njih osećam bol, a nisu mi ružne.orange%20shoe.jpg

Edited by sailorman
Link to comment
meni je jasno da lepota trazi zrtve, ali obuca koja ubija je zlocin, ja to svojim futama nikad ne radim.zato mi ove sve deluju vise nego udbono;)0188172001_2_100011.jpg0188172001_2_100040.jpg0188077001_2_100011.jpg0192361001_2_100011.jpg
Moja omiljena radnja. Najbolji value for money na koji sam naišla u životu. :thumbsup:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...