Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

što ovo nema na sniženju? <_< hanon-reebok-pump-20-omni07.jpghanon-reebok-pump-20-omni08.jpghanon-reebok-pump-20-omni06.jpgpao sam u depresiju zbog kupovne nemoći :cry: sutra trčim u radnju po njih pa nek gladujem metar dana
vr!el im radi punpa?da nemaju tu i blek top?
Link to comment

al da zamenis pertle!jaoj, sad cu poceti da razmisljam o patikama, a bacila sam oko na neke cipelice na snizenju...mada... tata pali za berlin uskoro... sad cu da cekiram sta ima od adidas originals tamo :D:hmmmm:edit:braaaate, kako sam se smorila, na adidasovom sajtu ima jedno trista hiljada miliJooona patika sa popustom, koje su skroz ok. al djavola, ove sto se meni svidjaju "neu neu!"...na stranu sto jeremy scott wings i dalje drze cenu od 200 jura, mameimga.

Edited by Killiana
Link to comment
Kolko su?
100€
maheeme, odlicne su.[da im pise adidas, mesto reebok i ja bih ih nosila :P]
simpatičan mi je adidas, imaju super modele i cenim ljude koji ih vole al samo to. neudobne su strašno :(
vr!el im radi punpa?da nemaju tu i blek top?
punpa je vr! a tek svilenkasta unutrašnjost, bez čarapa bih ih nosao al šteta je da ih kiselina brzo uništi :D nijesam video blek top. ponuda patika je užasna.
66269-b.jpg66269-g.jpgJebaju matere, lupam se po prstima da ih odma ne naručim.
BAG IT!
Baš je pravi izbor materijala za patiku za košarku.
ko ovde priča o basketu? :lol:
Meni su digove patike totalno Christian Bale u Fighteru.
word
Link to comment
simpatičan mi je adidas, imaju super modele i cenim ljude koji ih vole al samo to. neudobne su strašno :(
fala na cenjenju al' ovo poslednje ti ne stoji, n i k a k o!a propos basketa, moja jača polovina nosi samo i isključivo nike Jordan. neće ni da čuje da kupi druge patike iako su mu ove trenutne na izdisaju.
Link to comment

KAd smo vec kod tika, i to dubokih, jurim vake al jos ne uspeh da ih nadjem u nas... adidasobyoforesthillsmi.jpgVerovatno cu da end up-ujem sa potonjim ovih dana:adidasledgemidstschuheb.jpg

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...