Jump to content
IGNORED

Jugoistočna Azija


NikolaBG

Recommended Posts

9 hours ago, Yoyogi said:


Dzabe , za nista, ides tamo. Ako nemas lokalce da ti kazu gde si u stvari bio - bezvredno, da ti doope vidi put.

 

nemoj da budes old man yelling at clouds.

da mi dupe vidi puta je radni naziv nase turneje.

 

sa lokalcima sam jeo rukama po restoranima, spavao u isamskim zajednicama po nekim zabitima indonezije i lokalo viski vozeci se kroz plantacije kakosa sa lokalnim kinezima koji drze biznis tamo. imam lokalce, ali nije to ideja. ovaj put idem sa potomkom konolizatora da pisamo po fontanama :D

Link to comment
11 minutes ago, jms_uk said:

 

Naprotiv, i to ima vrednost.

Kao na primer, dok sam ziveo u Tokiju, dvoje stranaca se muce sa mapom (2004, nije bilo iPhone), okrecu je, ne znaju sta je gore sta je dole.
Treba pomoc?
Da, trazimo (ne secam se sta je bilo a znao sam gde je, moglo je da se vidi sa mesta gde smo stajali).
Onako, pitam, odakle su dosli. Rekose da su na putu oko sveta i da dolaze iz Wellington, New Zealand. Sam sam ziveo u Wellington, malo zacudjeno upitah - uveli su letove Wellington - Tokyo? (nisu, nikada ih nije bilo,  ni danas).
Uhh, rekose, onda je neki drugi grad. Koji jos grad ima na New Zealand?
Auckland.
Da, taj je, to je onda taj, odatle smo dosli.

Posle ce na rostiljima u Americikoj saburbiji da pricaju kakvi su putnici, isli oni oko sveta a pojma nemaju ni gde su bili ni dva sata nakon sletanja.

Link to comment
6 minutes ago, banecare1 said:

 

nemoj da budes old man yelling at clouds.

da mi dupe vidi puta je radni naziv nase turneje.

 

sa lokalcima sam jeo rukama po restoranima, spavao u isamskim zajednicama po nekim zabitima indonezije i lokalo viski vozeci se kroz plantacije kakosa sa lokalnim kinezima koji drze biznis tamo. imam lokalce, ali nije to ideja. ovaj put idem sa potomkom konolizatora da pisamo po fontanama :D


Pa sta onda pricas? Isto sto i ja. Vidi gore moj prethodni post, na takve sam mislio.

Link to comment
  • 2 weeks later...

zato ovde ima alco. seo covek i opustio se :D

 

WechatIMG17193.jpg

 

 

veselo u djakarti, ali opasne guzve. promenicemo malo lokaciju, da overimo jos par gradskih fontana i palimo verovatno za bali. tamo ima ruski kviz :D

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

South East Asia, Thai. Pa i nije putovanje, to je nas dom u Thai. Tu smo isli svaki skolski raspust, sada, u penziji, Japan/Thai, da nikada ne osetim temperaturu ispod 25C. To je South East Asia.

Dan je oblacan a opet 35C. Pogled sa naseg jednog od dva balkona

spacer.png

spacer.png


Presvuces se u svojoj sobi u kupaci kostim, pozoves lift

spacer.png

I tu si, na ekskluzivnom bazenu svoje zgrade

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Link to comment

prvi put sam u baru-restoranu gde staff pije vise od gostiju :D ajde sto piju, nego plesu i startuju goste ...nije da se gosti zale :tongue:

 

normalno mesto, nema profesionalki

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...