Jump to content
IGNORED

Novo, a dobro!


Gonzo

Recommended Posts

2 hours ago, Sludge Factory said:

 

 

Čuje se ovaj dvojac, pa je pesma nešto mračnijeg ugođaja od onog na koji smo od Ferija navikli.

 

Quote

Bass, Programming: Trent Reznor

Bass, Programming: Atticus Ross

 

Edit. U međuvremenu je postavljen i video za ovu pesmu

 

 

Edited by Ras
  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, Ras said:

 

Čuje se ovaj dvojac, pa je pesma nešto mračnijeg ugođaja od onog na koji smo od Ferija navikli.

 

 

 

Bryan Ferry? Mislim da imam na CD sve sto je ikada snimio.

Link to comment
4 minutes ago, Yoyogi said:

Bryan Ferry? Mislim da imam na CD sve sto je ikada snimio.

Čuje se mehanički ritam i pesma generalno dobija mračni ugođaj, verujem zbog one dvojice koji su saradnici, a navedeni su u kvotu (Ross/Reznor).

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment

Nisam primetio nista od uticaja Bryan Ferry za ovu numeru, sorry. Ipak je on imao pecat na sve sto je snimao, uvek se znalo da je prisutan.

Edited by Yoyogi
Link to comment

Otisle su obe cerkine gitare otisle u Australiju.

May be an image of guitar and text

Fender Jazz Bass i Fender Stratocaster. Na njima je odsvirano mozda 70 rock music. Uz studije, clan je punk rock benda. Imala je i nastup, u Aus pub. Za pocetak.

  • Wub 1
Link to comment

Posle 3 x 30 minuta vezbe, cerka (tada 16 godina) basira na svom Fender basu. Pijanistkinja, skolovana, po notama, po njima i svira. Japan Nagoya Music School.
Nije top ali je nesto. Hard Rock.

 

 

Link to comment
6 hours ago, Sludge Factory said:

 

 

Upravo došla da okačim :) Okasnih :happy:

Ipak mi se daleko više sviđaju neke njegove starije stvari.

Link to comment
18 minutes ago, Lena said:

 

Upravo došla da okačim :) Okasnih :happy:

Ipak mi se daleko više sviđaju neke njegove starije stvari.

 

Meni je ovo vrh, spoj NIN i Brajana Ferija. But that's just me! :vikleri::kiss3:

  • +1 2
Link to comment

Ma dobra je, zato sam i došla da je okačim. Obradovala sam se kad sam videla da je izbacio nešto novo.

One starije sam baš dugo vrtela i neke su mi mnogo prirasle za srce, možda je do toga :unsure:

  • +1 1
Link to comment

Gitara Fender Stratocaster. Jimi Hendrix, Eric Clapton, Jeff Beck, Ritchie Blackmore, Roger Waters, Mike Knopfler, i mnogi drugi su na njima svirali. Fender prodavnica u Tokiju ima 3 gitare izlozene, koje su bas ti virtuozi svirali.

Neko bi pomislio da su te gitare milionski skupe. Nisu. 600 EUR za jednom u zivotu.

Jednom sam imao bas Fender fabriku sa nekim IT problemom, seansa je trajala 8 sati dok nije reseno. Kako je lepo kroz resenje napredovalo, cak sam se i sprijateljio sa njihovim techie. Sediste im je Scottsdale, Arizona, gde sam bio nekoliko puta.

Sta on kaze: njima (Fender) ne treba bolja reklama (nikada ih i nemaju) nego samo ko na nasim instrumentima svira. Njihov marketing prati nastupe tih vrhunskih gitarista, cak ih i pita koju ce odecu nositi, koje boje, napravi im custom gitare u bojama koje se slazu sa nastupom i odecom. Besplatno.


image.jpeg.b1ac55b58635ef8b71894c8233126083.jpeg

Edited by Yoyogi
Link to comment

Bryan Ferry, uvek sam voleo njegovu muziku. Posle Jimi Hendrix, najbolja verzija, za mene,  pesme Bob Dylana "All along the watchtower" je njegova tako otpevana.
Pesma se smatra narodnom, ne treba nista placati.
Primetimo kako je mladic, gitarista, Fender Stratocaster , nervozan da svira uz takvu velicinu kao Bryan Ferry

https://youtu.be/Vqg4V4BmJj0

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...