Jump to content
IGNORED

Novo, a dobro!


Gonzo

Recommended Posts

da li je moguce da na nekoliko topica gde su thundercat i childish gambino relativno skoro dobijali hvalospeve, niko ne pomene ovo remek delo?

 

a0763917463_16.jpg

pa šta fali da ga ti podeliš :D

ja ga prespavao, čuo sam samo ovu:

 

 

juče poslušao ceo album, okačio si ga na pravo mesto. sad ću ga pustiti opet. thanx

Link to comment

Stiglo jutros zorom... U stvari, prva stvar ujutro, proverim na Spotify da li slučajno nema. Nema. :( Pola sata kasnije, sednem u auto, stavim smartfon na svoje mesto, kad mi izađe poruka "novi album od Becka". I odmah ga na licu mesta downloadujem (moj wifi dobacuje dole do parkinga)... I ceo dan vrtim. Uzdižući majstorski uobličen pop, prava uživancija. "Dear Life" je najbolja pesma ikada, revisit "Lady Madonne" koji je zaista dovodi u 21. vek.

 

 

beckcoloros.jpg

Link to comment

Stiglo jutros zorom... U stvari, prva stvar ujutro, proverim na Spotify da li slučajno nema. Nema. :( Pola sata kasnije, sednem u auto, stavim smartfon na svoje mesto, kad mi izađe poruka "novi album od Becka". I odmah ga na licu mesta downloadujem (moj wifi dobacuje dole do parkinga)... I ceo dan vrtim. Uzdižući majstorski uobličen pop, prava uživancija. "Dear Life" je najbolja pesma ikada, revisit "Lady Madonne" koji je zaista dovodi u 21. vek.

 

 

beckcoloros.jpg

Indijana, trista ti kengura i tasmanijskih djavola, opet si poceo da pustas talijanku¿ Ovo cak nije ni njanjavac  :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...