Jump to content
IGNORED

Parks and Recreation


Lrd

  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Možda je problem što sam intenzivno gledao poslednje tri sezone Modern Family ovih dana, u poređenju sa čim su Parks & Rec prilično... mlaki.
MOLIM MODERATORA JEDAN PERMABAN ZA VINIJA!!!!!!!!!!!!!!!(Nisu iste serije, ne znam kako ih porediš. Ja mnogo volim Modern Family, a P'n'R mi je draži, ali su mi babe i žabe. I da, jeste poslednjih nekoliko epizoda njanjavo, ali to je dobro :) )
Link to comment
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    123

  • Weenie Pooh

    34

  • copkillah

    31

  • Calavera

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ne poredim ih, samo tražim razlog zbog kog mi nešto ne štima u vezi sa Parks & Rec u poslednje vreme. Računam možda je do mene, a ne do njih...Mada ako ćemo realnije, neizbežno je da se malo uspori posle tri sezone - jako su ograničeni tipom radnje i mestom dešavanja, lokalna vlast i majušni gradić u Indijani, svi zaposleni na istom mestu, svako svakog zna... teško im je da izvlače stalno novog zeca iz šešira, a da ne bude nešto glupavo kao ova Mona Liza, ili nešto razvučeno kao ovaj zaplet oko En i bebe.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jedan od onih momenata kada otvaraš temu i nadaš se da odgovor na pitanje koje si u prošlom prolasku već video neće biti onaj koji je tebi tad pao na pamet, ali si odustao od pisanja pošto si skontao da će zvučati glupo, a onda se svejedno nasmeješ i svet je za nijansu manje turobno mesto...

Edited by Oxymoron
Link to comment
Pa ne poredim ih, samo tražim razlog zbog kog mi nešto ne štima u vezi sa Parks & Rec u poslednje vreme. Računam možda je do mene, a ne do njih...Mada ako ćemo realnije, neizbežno je da se malo uspori posle tri sezone - jako su ograničeni tipom radnje i mestom dešavanja, lokalna vlast i majušni gradić u Indijani, svi zaposleni na istom mestu, svako svakog zna... teško im je da izvlače stalno novog zeca iz šešira, a da ne bude nešto glupavo kao ova Mona Liza, ili nešto razvučeno kao ovaj zaplet oko En i bebe.
imho, modern family je negde na granici katastrofe. p&r su za njih izmislili mastovitost Edited by Ravanelli
Link to comment
  • Ann Perkins: Do you have any history of mental illness in your family?
  • Ron Swanson: I have an uncle who does yoga.
  • Ann Perkins: Allergies?
  • Ron Swanson: Cowardice and weak-willed men. And hazelnuts.
  • Ann Perkins: Sexual history?
  • Ron Swanson: Epic and private.

covece... <3 <3 <3

Link to comment
  • Ann Perkins: Do you have any history of mental illness in your family?
  • Ron Swanson: I have an uncle who does yoga.
  • Ann Perkins: Allergies?
  • Ron Swanson: Cowardice and weak-willed men. And hazelnuts.
  • Ann Perkins: Sexual history?
  • Ron Swanson: Epic and private.

covece... <3 <3 <3

Exercise? - Woodworking and sex.+banana na krajuFantastična epizoda, jedna od najdražih ikad.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...