Jump to content
IGNORED

Australian Open PbP


Garnirung

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    113

  • anantaram

    98

  • bergasa19

    41

  • tsva

    27

opop, idemo!podloga je uzasno spora, servis mu nije ni zakurac, ali zato forhend dijagonala radi kao sat... jos samo bekend paralelu da namesti i da se Murray utripuje da je u finalu :s_c:

Link to comment
Jel mi gledamo isti mec? Meni bas izgleda da je sve na novakovom reketu, nema nikakve zebnje, jos mi zao marija.
Nije bas. Vineri su 5-4 za Noleta, a greske 20-15 za Mareja. I meni. :D Edited by anantaram
Link to comment
Jel mi gledamo isti mec? Meni bas izgleda da je sve na novakovom reketu, nema nikakve zebnje, jos mi zao marija.
Plus jean..Kao da gledam onog jadnog Gileta iz filma koji je radio Petar Lalovic..sve cekam da se trgne,pogleda ostro,odlucno,preduzme nesto. On je jos u svlacionici izgubio ovaj mec.
Link to comment

winneri i UE su poprilicno skakljiva kategorija kada se obojica odlicno krecu a podloga je spora... istina je da mec nije festival lepote, ali to se i ocekivalo. takticka borba na pocetku, pa cekamo da se Murray raspadne :D

Link to comment

Ja ovde vidim samo Marejev autodestrukciju. Sta je to Nole odigrao do sada? Da li je imao jednu dobru bh paralelu?A, da, sa BK! :lol: Secam se tog statisticara odnekud.

Edited by anantaram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...