Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

btw, bio je Peter Hook pre neku godinu na Exitu. Sam, kao DJ. I bejah i ja na tom performansu. Vrlo dobar provod, sećam se da mi je to jedan od najboljih detalja sa exita.
uh da. to je bilo fenomenalno. beshe na MTV stage-u. ako se dobro secam pocheo je taman kad su Scissor Sisters zavrshili na mainu. Edited by Mercuzzio
Link to comment
uh da. to je bilo fenomenalno. beshe na MTV stage-u. ako se dobro secam pocheo je taman kad su Scissor Sisters zavrshili na mainu.
nije, bre. ss i peter se nisu desili u istom danu uopste. hook je pustao ploce prvog dana exita 2006 a ss su svirali na dan kad i pet shop boys, 09.07.
Link to comment
nije, bre. ss i peter se nisu desili u istom danu uopste. hook je pustao ploce prvog dana exita 2006 a ss su svirali na dan kad i pet shop boys, 09.07.
da, mislim da je bio Franz Ferdinand pre toga na MS.
Link to comment
Link to comment

Kad već dovode New Order, što ne dovedu istog dana i Hooka?! scenario br. 1Hook sa JD repertoarom kao predgrupa New Orderu na mejnu!a) sretnu se u bekstejdžu, pomire i Hook ponovo zasvira sa NOb) Hook premlati Barnijascenario br. 2New Order na mejnu a Hook na fjužnu u isto vreme!

Link to comment
Kad već dovode New Order, što ne dovedu istog dana i Hooka?! scenario br. 1Hook sa JD repertoarom kao predgrupa New Orderu na mejnu!a) sretnu se u bekstejdžu, pomire i Hook ponovo zasvira sa NOb) Hook premlati Barnijascenario br. 2New Order na mejnu a Hook na fjužnu u isto vreme!
Da je to moguce, ja bih sad lajkovao ovaj post.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...