Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

geta je komercijalno govno.eric prydz je razbio nocas.
prydz nocas, jedan od najodvratnijih setova koje sam cuo u zivotu. sa guettom barem nema neizvesnosti, you get what you pay.
Link to comment
ako je verovati Dusanu Kovacevicu, ovo je bio oprostaj od Exita u staroj koncepciji, za sledecu godinu najavljen je veci broj domacih bendova....znaci, jos jedan Beer fest u najavi.
Beer fest ali bez piva (tj, samo sa jednom vrstom).Divota!
Link to comment
Pošalice na stranu, zaista ne razumem tu modu. Donedavno su bili zakon, a sada kada su vezali 10 gostovanja za pet godina, odjednom su sranje. Da ne pominjem te komentare tipa "ne znam kako mi se ovo ikada dopadalo".No, tipično srpski, kad nešto više nije kul, onda nikada nije ni bilo kul.
Link to comment
Pošalice na stranu, zaista ne razumem tu modu. Donedavno su bili zakon, a sada kada su vezali 10 gostovanja za pet godina, odjednom su sranje. Da ne pominjem te komentare tipa "ne znam kako mi se ovo ikada dopadalo".No, tipično srpski, kad nešto više nije kul, onda nikada nije ni bilo kul.
Ti komentari su totalno bezveze, ali nemaju mnogo veze sa Srbijom, više sa psihologijom mase.Mogu da razumem (opravdan) bes na organizatore, a ne na sam bend. Ja idem na EXIT od 2004. i ovo mi je deseta godina. Uvek sam branio ekipu EXIT-a od svih kritika kako plaćaju porez u Monaku i ne igraju u Davis cupu jer se tu ne dobija lova, ali ovoga puta su zaista preterali. Toliko je providno da idu linijom manjeg otpora, tj da je lakše stoti put se dogovoriti sa Prodidžijem nego dovesti nekoga ko je u zenitu i/ili dolazi prvi put. Nedopustivo je da na jednom svetskom festivalu (a to exit želi da bude, valjda?) u 6 godina u proseku svake druge godine bude isti headliner, ma ko to bio.Što se tiče Prodidžija. Volim ih naravno. Uticajan bend, značajan pad od Fat of the land na ovamo (uključujući i taj album). Možda su se malko ofucali te prete da u javnosti postanu Če Gevara.Možda bih Out of space stavio u 50 najuticajnijih pesama svih vremena.
Link to comment
dobro, bar nisu kaveri. videlo se odmah da si covek od ukusa.
Makarena navodno jeste. Kažu da je i Hotel california. No, naravno nije poenta u tome što je dotična pesma cover (tj što je refren 'pozajmljen'), već gledajući revoluciju koju je izazvala,Nebitno, nisam ni mislio striktno 50, samo sam hteo da kažem da nisu oni toliko 'dečiji' bend koliko neki smatraju, a opet nisu ni toliko revolucionaran koliko smatraju oni koji ne žele da ih se odreknu jer su ih slušali 90ih kao klinci/tinejdžeri/adolescenti.. Edited by Tsai
Link to comment

Ја сам их се одрекао баш зато што сам их слушао 90их па имао ту несрећу да их гледам у Пиониру, Дебили исфолирани. Мекдоналдс без сладоледа.

Link to comment

pa mislim da su naprosto ljudima dosadili.na pretproslom bese exitu sam zapalio pre no sto ce poceti a par godina pre toga sam se sutao u dupe sto sam imao priliku da ih gledam na sajmu.

Link to comment
pa mislim da su naprosto ljudima dosadili.na pretproslom bese exitu sam zapalio pre no sto ce poceti a par godina pre toga sam se sutao u dupe sto sam imao priliku da ih gledam na sajmu.
Nije čak ni to da su dosadili. Nego nekako, zaista nema nikakvog smisla 2013. gledati Prodiži po peti put... jednostavno ne ide. Neukusno je u krajnjem slučaju.Kad već recikliraju bendove, zašto ne dovedu ponovo Royksopp ili Antwoord?
Link to comment
već gledajući revoluciju koju je izazvala,
Ih, kad se setim koliko sam četnika i partizana pobio uz tu pjesmu... stoji rame uz rame sa Self Esteem od Offspringa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...