Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

A šta tu ima da se ne razume? Da dođe Džastin Biber, imao bi neku neviđenu posetu i tu nema šta da se razume i da se ne razume, prosto ima svoju publiku, kao i Geta. Da ne pokrećemo Ceca2 priču.

Link to comment
nikad necu razumeti taj fenomen zvani Geta
pa on ti dodje jedan od najpopularnijih komercijalnih DJeva/producenata i narod to voli.meni je on za razliku van.ova (dyk.a i buurena, kao druga dva komercijalna DJ superstara) podnosljivsad kad bolje razmislim - veci mi je tres prodidzi nego geta.@papovac :isuse:. ali stvarno. Edited by Zverilla
Link to comment

da..nikada nisam shvatala komercijalu..a imala sam svoj šer zurki 2000tih..a posebno sto to toliko dugo traje i sto je sve vreme hajp koji puni tvrdjavu

Link to comment

Nije EXIT samo lineup, rezidenti su tu i zbog atmosfere, 4 dana blejanja godišnje, navike... nek je takvih pola, ostali dođu na Geta i takoto.Znam po sebi, poslednjih 5 festivala sam rekao nikad više, i opet u decembru roknem fini deo dohotka ličnog na par kompleta karata.Prezir odvalio na Mejnu :) nažalost, pred jako malo (stalnih) fanova.Sent from Tapatalk 2

Link to comment

dobar je bio kejvara, lepo raspolozen, pojacao je slovacki set sa bar jos 2 tjuna pride (ovde je imao 3 stvari na bisu). bend ne da mu razbija nego se - sem ako sam debelo postao dementan - za klavijaturama pojavio beri adamson. mada je za mene uvek najzabavniji voren elis, alter ego predraga markovica.

Link to comment

Odlično bilo, ne kao u Areni naravno, ipak je ovo bio festivalski nastup.Dodao Jack the Ripper kao treću pesmu na bisu, hvala mu :)Ogroman hejt za jebene zelene Hebine balone, pola svirke sam izvijao glavu da vidim maestra, zaklonjenog balonom koji je neka kravetina držala, na 20m od mene ka bini. A do druge kravetine sam se probijao kroz masu da je fino zamolim da pusti to govno da odleti.

Edited by giuseppe
Link to comment
ma zajebavam se. mislio sam na popularnost. mogo sam da napisem i u2, rolling stones ili bilo sta drugo
nisam skapirao, sorry.mada opet nije cox ni prici geti po popularnosti u obicnoj publici (onoj koja se ne zanima za elektro)ne znam kako je u srbiji trenutno, ali u .de ga definitivno siju i buren i dyk, i jos par lokalaca poput kalkenbrenera.cox svira po klubovima, ovi pune "arene" i "usca"
To je, vidim, moderno ovih dana.
bemliga. ubacio ih pre neki dan na listu za slusanje uz trcanje/bajs, bukvalno svaku pesmu sam im premotao, neizdrzivo mi bilo da slusam.jedan od retkih bendova za koji sam zapitao "kako je ovo ikada moglo da mi se svidja"
Link to comment
Odlično bilo, ne kao u Areni naravno, ipak je ovo bio festivalski nastup.Dodao Jack the Ripper kao treću pesmu na bisu, hvala mu :)Ogroman hejt za jebene zelene Hebine balone, pola svirke sam izvijao glavu da vidim maestra, zaklonjenog balonom koji je neka kravetina držala, na 20m od mene ka bini. A do druge kravetine sam se probijao kroz masu da je fino zamolim da pusti to govno da odleti.
+1... kao i za curice koje su se veći koncerta dovikivale i glasno kikotale, a i za neke momčiće koji su im uspješno parirali u iritantnosti...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...