Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

dobar je kejvara, ali main stage realno nikad slabiji nije bio. mozda one godine kad su hedlajneri bili kosheen i banco de gaia.exit je veliki korak nazad napravio u poslednje dve godine, od vrhunskog festivala prave zabavu za lokalnu rulju.
+1Neverovatno za festival koji je vremenom nastojao okupljati sve veći broj stranih gostiju.Uvek im je trebao dobar apdejt ali sad su baš baš ispali iz fazona što se tiče poslednjih 5 godina.Misim, Bloc Party jbte. Senzacija za jedno leto od pre ravno deceniju koju su svi zaboravili Edited by dillinger
Link to comment

Pa oni su potpisali saradnju sa ovima iz UKFa da bi privukli stranceZa 10. Exit, kada je takodje bio Prodigy, upoznao sam brdo Britanaca i Svajcaraca koji su prespavali Prodigy i cekali Chase n statusOvog jednog ocekujemo u subotu za CnS takodjeE sad, jedino je bzvz sto je DJ set.. ali sve jedno, to vece zeljno iscekujemDnB i dubstep su uveli da bi bili u korak sa ostalim festivalima, Hrvati su prosle godine imali 2 takva koji su pokidali. Outlook je dovodio izuzetne izvodjaceTo je pravac koji je sada "in".. ali kod nas nije toliko zastupljenU Bgu je sa tim poceo Rebel.. i radio je u Sobarici utorkom, posle je malo zazivelo pa je dobio vikend.U NSu to niko ne radiSad su poceli neki mladji da rade te pravce, veceras su na strandu valjdaU Kgu je to samo radio Squickly u klubu SodaTako da nije bas to za lokalnu rulju, strendzeri to vise ceneSent from my HTC vatraziva

Link to comment
dubstep To je pravac koji je sada "in".. ali kod nas nije toliko zastupljenU NSu to niko ne radi
pa naravno kad nšta ne valja i nema veze sa mozgom.
Link to comment

Jeste bilo u kompresoru, ali je u poslednjih par god krenulo sa tim, bije toliko ispraceno. Klinci dodju, posete..Isto je Rebel dolazio, radio sa nekim likom, Skalom.. tako nestoIvy, to je vec stvar ukusa. Po evropi otkidaju na toZato i kazem da su sklopili prijateljstvo sa UKFom.. da prigrabe stranceSent from my HTC vatraziva

Edited by Have_Fun
Link to comment

Ne znam, ja sam jedan od onih koji je uvek branio EXIT svim silama od zlih i poganih reči, ali ove godine su zaista preterali...Od 4 headlinera, 3 su bila dva i/ili više puta u Srbiji u prethodnih 5-6 godina...Od 2004. sam svake godine tamo u kampu, i nikad gori/već vidjeni/ziheraškiji izbor nije bio.Ovo sa Prodidžijem je već zaista bezobrazno.

Edited by Tsai
Link to comment

Pre dve - tri godine u toku jedne veceri: Arcade Fire - Pulp - Beirut.Ove godine Bad Copy i Vucic.Inace samo da prijavim da Dubstep nije vise "in" :)Bio je od sredine do kraja prosle decenije. Kad su Burial i drugari harali.Sada je to vise mainstream.Hipsteri slusaju neki drugi pravac.Doduse ne znam koji. Ispao sam iz fazona :)

Link to comment
pa naravno kad nšta ne valja i nema veze sa mozgom.
+1treba da se vrati onaj pravi pravcati techno od pre 10-15 godina. 1 jeff mills nije dovoljan
Link to comment

FYI - nema vise karata za subotu (ili jako malo ostalo - prodato 40k), za ostale dane oko 30kFYI - to je skor koji je prosecno duplo jaci od rezultata exita poslednje 3 godine.reality check, osvrnite se oko sebe, taj rad.

Link to comment
+1treba da se vrati onaj pravi pravcati techno od pre 10-15 godina. 1 jeff mills nije dovoljan
ja sam uvek više volela house i podvrste mu progressive i deep -_-
Link to comment

morace ovaj EXIT bez mene. juce oko 5 popodne povukli su sve preostale karte iz Corner shopova i usmerili ih u prodaju na Tvrdjavi. lopovsko izivljavanje.

Link to comment

večeras je karta 1000 din

Naime, preko 35.000 ljudi je već rezervisalo svoje mesto na EXITu, što je oko 80% od ukupnog kapaciteta Petrovaradinske tvrđave, dok se najveće interesovanje očekuje upravo u danima pred nama.Imajući u vidu da je kapacitet EXITa ograničen, organizatori pozivaju sve one koji žele da osete jedinstvenu atmosferu EXIT festivala da požure, iskoriste promo cene i na vreme obezbede svoje mesto na festivalu.Trenutna cena petodnevne ulaznice iznosi 6990 dinara sve do 9. jula do ponoći, posle čega će dostići finalnu cenu od 11.990 dinara.Jednodnevne ulaznice trenutno su u prodaji po ceni od 2990 dinara takođe do 9. jula u ponoć, dok će na dan festivala ulaznice biti skuplje.Cena ulaznice za otvaranje festivala, u sredu 10. jula, iznosi 1000 dinara i sav prihod od prodaje ovog dana biće usmeren u fond za obnovu i promociju Petrovaradinske tvrđave.Posetioci iz preko 60 država sveta i svih 5 kontinenata se pripremaju i polako pristižu u Novi Sad. Najveće interesovanje za EXIT u Evropi vlada u Velikoj Britaniji, Holandiji i zemljama regiona Balkana – Sloveniji, Hrvatskoj, Rumuniji i drugim.Oko 5000 posetilaca će svoje mesto naći u EXIT kampu pored SPENS-a, dok će veliki broj turista odsesti u novosadskim hostelima, hotelima i privatnom smeštaju.Ulaznice za EXIT festival su dostupne u Novom Sadu na Gigstix prodajnim mestima - Pariski magazin (Kralja Aleksandra 12), Bulevar Books (Bulevar oslobođenja 60), knjižara Serendipiti (SPENS, Sutjeska 2) i Cafe Macchiato (TC Merkator), kao i onlajn kupovinom preko Gigstix.com ili u Corner šopovima širom Srbije.Zbog otvaranja Exit Village-a u ponedeljak, 08.07.2013. godine, prolaz između sportskog poslovnog centra
http://m.mondo.rs/cs/a595943/Zabava/Muzika/Za-EXIT-festival-prodato-35.000-karata.htmlmisim vest je od pre neki dan ali ako neko ne zna
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...