Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

Izuzev Prodigya, na koji mi se ne ide ponovo, od mejn lajnapa mi je zanimljiv jedino Fatboy Slim. Ali ono, DJ set nikad nisam smatrao za neki pravi koncert. Jebiga, nije to to. Prodigy, Chemical Brothers, Zan Misel Zar, to mi je ipak neki nastup, i na to sam isao. Vise nego ista bih voleo Daft Punk da dodju...

Edited by Verterdegete
Link to comment

Nick Cave pa Moonspell, meni to dosta.Inace EXIT se bavi i "mladi sa Kosova" retorikom, dovodi klince iz enklava na festival...nemam nista protiv, ali imam protiv da se to naglasava, da dovode Srpcad da luduju uz Getu i Dzefa Milsa.

Link to comment

Kejv, mada i on dolazi treći put u poslednjih 5 godina.Kontam da organizatori EXIT-a treba da proglase Prodigy headlinerom svake godine, čisto da se mi, ubogi i mali gradjani, ne ponadamo da bi se moglo nešto zanimljivo videti narednih godina.

Link to comment
EXIT POKREĆE KAMPANJU ZA POBOLJŠANJE IMIDŽA ZEMLJEKONFERENCIJA R:BRAND SERBIAImamo veliko zadovoljstvo da Vas pozovemo na Konferenciju o nacionalnom (re)brendiranju Srbije, koja će se održati u okviru Exit festivala, 10. jula u Novom Sadu/.../Pored Aleksandra Vučića, prvog potpredsednika Vlade republike Srbije, prisutnim gostima iz vrha političke, ekonomske i naučne elite srpskog društva, obratiće se/.../
Link to comment
Nick Cave pa Moonspell, meni to dosta.Inace EXIT se bavi i "mladi sa Kosova" retorikom, dovodi klince iz enklava na festival...nemam nista protiv, ali imam protiv da se to naglasava, da dovode Srpcad da luduju uz Getu i Dzefa Milsa.
nemoj zajebavati dabovicu, nije svako srpce sa kosova marko jaksic iz mitrovice. da si jednom sisao dole do bilo koje enklave i video decu, prvo sto bi se pitao je sta mozes kao covek da uradis da im bude bolje. to nema nikakve veze sa dnevnom politikom.
Link to comment
EXIT POKREĆE KAMPANJU ZA POBOLJŠANJE IMIDŽA ZEMLJEKONFERENCIJA R:BRAND SERBIAImamo veliko zadovoljstvo da Vas pozovemo na Konferenciju o nacionalnom (re)brendiranju Srbije, koja će se održati u okviru Exit festivala, 10. jula u Novom Sadu/.../Pored Aleksandra Vučića, prvog potpredsednika Vlade republike Srbije, prisutnim gostima iz vrha političke, ekonomske i naučne elite srpskog društva, obratiće se/.../
kejvu niče, saučesniče.
Link to comment
nemoj zajebavati dabovicu, nije svako srpce sa kosova marko jaksic iz mitrovice. da si jednom sisao dole do bilo koje enklave i video decu, prvo sto bi se pitao je sta mozes kao covek da uradis da im bude bolje. to nema nikakve veze sa dnevnom politikom.
kad nadjes da sam rekao a) da su deca iz enklava sve go Marko Jaksic i b) da im ne treba dati karte, nastavicu diskusiju o ovome.
Link to comment
Nick Cave meni to dosta.
+1
Kontam da organizatori EXIT-a treba da proglase Prodigy headlinerom svake godine
Meni su se smučili, ali znam ljude koji su oduševljeni zbog njih. Prosto neverovatno. Posle milion nastupa od kojih je poslednji bio u septembru prošle godine.
Link to comment

to sa prodigy je da bi zadrzali warriors dance licencu u godini u kojoj nisu mogli da rade zasebno festival kao prosle - nastup prodigy i ostalo sto ide iza njih te veceri je ovogodisnji warriors dance.meni zao sto nisu platili ceo major lazer show, ortaci zakivaju za ovaj tip festivalahttp://www.youtube.com/watch?v=zCZ4thUEP18

Link to comment

evo ja nisam stigla ni jednom da slusam Kejva i zla semena,ono sa Grajdermanom je skroooz nesto drugo, a i novi album mi je kul..tako da....a mlade generacije?trebaju i oni da ga slusaju a ne da ostare kao mi dok ga docekaju..uvek ce biti neko ko ga nije cuo...jbte al ste sebicni..

Edited by ivy
Link to comment

dobar je kejvara, ali main stage realno nikad slabiji nije bio. mozda one godine kad su hedlajneri bili kosheen i banco de gaia.exit je veliki korak nazad napravio u poslednje dve godine, od vrhunskog festivala prave zabavu za lokalnu rulju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...