Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

pobedio rafa 2-0...dobar mec.kaze visko da je rafa brejknuo berdiha u prvom gejmu prvog seta i da posle toga berdih nije imao ni vremena ni prostora da se vrati u set :blink::lol:

Link to comment

kada se uporedi današnja rafina i noletova igra, bogme rafina mnogo bolje izgleda.ovakav novak pitanje da li može uopšte da prođe do f .kad se samo setim onih prošlogodišnjih sumanuto skraćenih dijagonala sa obe strane ... ove godine ne videh ni jednu <_<

Edited by duda
Link to comment
kada se uporedi današnja rafina i noletova igra, bogme rafina mnogo bolje izgleda.ovakav novak pitanje da li može uopšte da prođe do f .kad se samo setim onih prošlogodišnjih sumanuto skraćenih dijagonala sa obe strane ... ove godine ne videh ni jednu <_<
I ko je prošle godine osvojio RG? :) Neka odigra dva dobra meča na RG-u ove godine, to je sve što mu treba, a male turnire može da osvaja ko hoće :)
Link to comment
kada se uporedi današnja rafina i noletova igra, bogme rafina mnogo bolje izgleda.ovakav novak pitanje da li može uopšte da prođe do f .kad se samo setim onih prošlogodišnjih sumanuto skraćenih dijagonala sa obe strane ... ove godine ne videh ni jednu <_<
Ja sam video da Novak sa pola snage lagano dobija Congu.
Link to comment
I ko je prošle godine osvojio RG? :) Neka odigra dva dobra meča na RG-u ove godine, to je sve što mu treba, a male turnire može da osvaja ko hoće :)
samopouzdanje se gradi pobedama nad najvećima. koliko je samo puta rafa izgubio od novaka (prošle godine) tako što je puk'o na 4:5 ? e sad, što nole na rg nije ni stigao do rafe, to je druga priča
Ja sam video da Novak sa pola snage lagano dobija Congu.
od kada je to conga na šljaci neki reper <_<
Link to comment
samopouzdanje se gradi pobedama nad najvećima. koliko je samo puta rafa izgubio od novaka (prošle godine) tako što je puk'o na 4:5 ? e sad, što nole na rg nije ni stigao do rafe, to je druga pričaod kada je to conga na šljaci neki reper <_<
Isto ko Berdih <_<
Link to comment
od kada je to conga na šljaci neki reper <_<
Pa možda i nije, ali meni je delovalo da ga je Novak, stvarno, dobio sa pola snage.
Link to comment
Isto ko Berdih <_<
pa berdih je u sjajnoj formi...da nije labilan mozda bi i osvojio proslonedeljni madrid. mozda bi cak i uzeo set rafi...svakako je ozbiljniji igrac od conge na sljaci.
Link to comment
pa berdih je u sjajnoj formi...da nije labilan mozda bi i osvojio proslonedeljni madrid. mozda bi cak i uzeo set rafi...svakako je ozbiljniji igrac od conge na sljaci.
i to značajno
Link to comment

Zato ja volim kad nagrne sezona šljake, propustim lepo 75 posto mečeva i odmah manje stresa i analiza, osim kad gledam uzbudjenu.I mislim da Novak ovde mora da napravi neki statement u smeru ove dvojice, ako misli da utera malo straha pred RG.Velkam, Spržo :) (mislim da nas ti ložiš sa tim skijanjem do polovine maja <_< )

Link to comment

On kod mene još uvek uživa bezgranično poverenje tako da, dok se ne dokaže suprotno beyond any reasonable doubt, smatram da zna šta radi....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...