Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Tjah, tipično za Anu u poslednje vreme, taman kad je promašila Viku u žrebu, ova preda.Kakve tupave senke na terenu kod Gaskea i MarejaMarej se žešće istesao. On izgleda stvarno veruje da mu je još samo gluten-free dijeta, stepenica ka zvezdama

Edited by Garnirung
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lepo, lepo, nije se Gaske usrao, a ni ispomoć s druge strane nije izostala.Oooo, Sepi sa tvinerom do izjednačenja

Edited by Garnirung
Link to comment
:lol: Stane, stari mega čouker. Ali publika :Hail: I bolje za turnir, Stane bi ionako kleknuo Fedu u sledećem kolu, ovako će bar da bude ložnjava na Sepija.
Link to comment

bas mi je drago sto je vava ispao. uospte ga ne gotivim da ne koristim teze reci...kao sto kazes, vava bi samo skinuo gace pred federerom...mada ni sepi nece imati previse sansi, puno se istrosio u ova dva meca..osvojice nekih 6-7 gejmova i cao. ipak uradio je vise nego sto se ocekivalo na ovom turniru pa ce biti svakako srecan.

Link to comment

Ma naravno, ne verujem ni ja da može da okrnji Feda nešto ozbiljno, ali bar će domaći imati priliku da naprave opet dobru atmosferu.Jao, kapiram ja što Anini skoro nikad ne prate turnire uživo, ovo ti je da rikneš ili da nekog rokneš

Link to comment

Lepo za sepija, lepo, samo me sad tipsa jos vise iznerviro. angry.gif kako je samo izgubio kao najveca jadara od vavice. a onda sam se setila da federer em dobro igra, em mu protivnici padaju s nogu i pre nego sto dodju do njega pa se mislim jel potrebna tolika kosmicka naklonost ovakvom igracu, kakav prirodni debalans, ima li sta mrskije od cinjence da fortuna vecito gleda one kojima nije potrebna :D . Olaksava mi hejt nenormalno. :P Seppi ima da krepa jos kod bacanja novcica...nego, da izrazim svoje cudjenje novakovim izdanjima, totalni zbunitis, protiv tomica najavio dizanje rampe na malo zaraslom putu proslogodisnjeg bolesnog fokusa da bi protiv simpaticnog monaka zabagovao kao starac na vetru. sta je sledece? ipak sumnjam da ga conga moze omesti, mislim da tu novak prolazi u dva. Gledala sam po prvi put Anu posle duzeg vremena, poboljsala se malo u nekim domenima, ali opet je bila na ivici suza u drugom setu kad je pretrpela onaj brejk. Masa je jednostavno bolja igracica, prirodno duboki udarci, jaki i troduplo kvalitetniji bh.Plus za njene gabarite ono juce je bila impresivna kretnja ili volja...kod nje nekad deluje da vise postize mentalitetom i zeljom nego mogucnostima. Mislim da Ana prema njoj gaji preveliki respekt ili strah.

Edited by Afterburner
Link to comment

^^Maša udara kao bizon, a kad pogađa nisam siguran da Ana može nešto mnogo više od onog juče. Šteta za onolike neiskorišćene set lopte, mada pitanje da li bi dobila u trećem, čisto sumnjam :) Novak je ako se ne varam, igrao prvi meč juče, rani mečevi + očajni uslovi = očekivano mučenje; protiv Tomića je igrao uveče :)

Link to comment

aman ljudi, NJoletu se ne igra. nema covek jednostavno motiva da grize ovde... jbg, pogledaj nas samo. ja sam sada tek recimo pogledao rezultate(a evo i burnerka se javlja tek pred GS), a nije da ne pratim tenis, ono, cekam RG ko ozeblo sunce. pravi NJole ce se videti na RG, mislim da u to ne treba sumnjati uopste. do tada samo zagrevanje, i pustiti Pederera da se nada da je u nekoj kao formi

Link to comment

@TCnaopako ako je samo do vremenskih uslova, to je onda jako losa vest da igrac broj 1 ima pocetnickih problema sa adaptacijom, moje je misljenje da nije samo do toga, dnosno, da je samo do toga to bi bili problemi kakve je iskusio monako, jer su uslvi isti za obojicu.ana ti je taman udaracica kao i marija, samo sto je marija veca sampionka i igracica.

Edited by Afterburner
Link to comment

Ne znam, meni se čini da je često imao problema sa uslovima, ne samo sad kao #1. Prošle godine na RG-u u onom meču protiv Federera se tociljao i proklizavao čitav prvi set, u večernjim mečevima skoro redovno igra bolje nego u jutarnjim itd. Naravno, isti su uslovi za oba igrača, ali svakako da će pre Monako ići na sve ili ništa nego Novak :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

to je tacno da mu vecernji vise odgovaraju. ja ipak mislim da nisu vremenske prilike odgovrne u pravom smislu reci jer se upravo talenat i kvalitet ogledaju u mogucnosti prilagodjavanja, ucenja i implementacije i nesumnjivo ne bi bio tu gde jeste da je obratno. meni deluje da je on vrlo nervno rastrojen jer neki planovi ne idu po utvrdjenom zbog raznoraznih faktora a tajfun je samo slag na tortu. vise mi to deluje kao frustracija uslovima nego aktuelna smetnja koju oni prave. u tom smislu su mu potrebni jaki mecevi koje je sticajem okolnosti izbegao sa preostalim dvjcem, trojcem. da se vidi gde je ko, pa da se kalibrise jos malo za rg.freak, ne bih rekla da mu nije stalo, kolicina nervoze upucuje na suprotno, verovatno ga to i ometa, ovo je zadnji voz za rg i ovde mora biti dobar jer rezultat ovde moze predominantno da utice.

Link to comment

To je sve relativno, to sve što si rekla npr. savršeno ide uz ovaj klip:http://www.youtube.com/watch?v=ol54iAU1z5A pa se to opet završilo drugačije nego što se bilo ko nadao. Elem, videćemo kako će se situacija dalje odvijati :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...