Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

U principu Ferer nije odbranio finale u Monte Karlu i tu je izgubio dosta bodova, inače bi verovatno i dalje bio peti :)

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ow maj goD :o Цonga 5. na svetu??? Dođe mi da kažem: na niske grane smo pali... nešto mi tu ne štima
Šta ne štima? Kada ga ne jebu povrede i ima kakav takav kontinuitet, može da ugazi koga hoće. Meč sa Federerom koji je dobio prošle godine 3-2 je verovatno najkvalitetniji tenis koji sam gledao poslednjih godina, ako izuzmemo Novak-Rafa-Pederer mečeve.
Link to comment
koji meč, gde?
kontam da je mislio na wimbledon. ja nikada nisam video da je neko 3 seta tako servirao kao conga u poslednja 3 seta tog meca.
Link to comment
kontam da je mislio na wimbledon. ja nikada nisam video da je neko 3 seta tako servirao kao conga u poslednja 3 seta tog meca.
Taj.Na stranu servisi, ali to su bili tako krvnički udarci da to nije bilo normalno.
Link to comment

dobila ana kuzu 6:4, 6:3.dobro je igrala ali kuza je očajna ovih dana, videćemo kako će to da izgleda protiv neke bolje protivnice. inače, sredila se poprilično, deluje smirenije, ne srlja, manje se raduje. sirs izgleda radi pos'o.

Link to comment

Raonić izgubio od Cvetka...isuse.gif A taman sam se nadao da bi mogao neki horor Rafi da priredi.dry.gif Ništa onda. U Madridu kod Feda, u Rimu kod Rafe, iskreno bih bio zapanjen kad ga ne bi bilo negde kod Novaka u Parizu....dry.gif

Link to comment
novakova oprema :mellow: ...ono je na nivou radetovih bisera..
šo?baš je kul, svaćaš, ovo-ono <_< Sutra Tipsa-Wawa, očekujem dobar meč ne ide mi u glavu da se još nisu sreli nikad??
Link to comment
ne ide mi u glavu da se još nisu sreli nikad??
ja sam siguran da su se bar negde sreli...totalno nisam u toku poslednjih nedelja...ova sezona nije zanimljiva kao proslogodisnja...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...