Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Nedavno je Federer izjavio da ne iskljucuje mogucnost da zaigra i na OI u Riju. S obzirom na to da ga povrede ne muce i na nacin kako resava sestog igraca sveta juce i osmog danas i da nema mladih ni na vidiku, sto da ne.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bitno je da Tipsa kida protiv Novaka i igra ko nezdrav, a ovom ne može tri gema da uzme. Nemoj samo neko da kaže da je Federer toliko bolji od njega, jer nije.

Link to comment

pa šta ste očekivali, tipsa se emotivno ispraznio posle pobede nad djokerom i sada će proći kao verdasko posle pobede nad rafom <_<

Link to comment

zar je iko mislio da berdih moze dobiti federera u finalu mastersa...i da je vodio 6-0 5-0 neakako bi nasao mesta za choke..nisam gledao ni poen iz ovog meca (2/3 najomrazenijih tenisera), znao se rezultat unapred.bice zanimljiv rim i ko ce biti 2. nosilac za rg. mada nekako mislim da i nije toliko vazno jer neverujem da ce se fed i nadal naci u istoj polovini..

Link to comment

1 Novak Djokovic SRB 11210 2 Roger Federer SUI 9440 3 Rafael Nadal ESP 9070 4 Andy Murray GBR 7510trenutno stanje! :) :fantom:

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
Rim 1. koloVIKTOR TROICKI - FILIPPO VOLANDRI (ITA,WC) 4-6 6-4 6-32. kolo Conga
Ow maj goD :o Цonga 5. na svetu??? Dođe mi da kažem: na niske grane smo pali... nešto mi tu ne štimaDobra vest je da Troicki ima 3-1 protiv francuza: HtHLoša vest je da je jedini meč izgubio na šljakici.. i to ovde u Rimu pre 2 godine
Link to comment
Ow maj goD :o Цonga 5. na svetu??? Dođe mi da kažem: na niske grane smo pali... nešto mi tu ne štima
Tsonga se kreće oko tog mesta već nekih 7 meseci, ne znam šta je tu toliko čudno? :) Elem, kako Viktor igra u poslednje vreme biće čudo ako prođe dalje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...