Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

udri reply na taj post gde je slika pa iskopiraj adresu direktno u browser ...
to sam uradio jos pre mog prvog posta...:Dovo mi pise: 'the image exceeds with too many views.'^uh rafa bas ljut. kazem ja da se vise nece igrati na plavoj sljaci posle ovoga :Dali nije da je samo on imao probleme. i novak i rodjer su se mucili. jos marej ispao najpemetniji sto nije ni dosao :D
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

bas mi zao sto nisam gledao treci set. kako su komentatori skicali od srece ko prasici na svaki Nadalov poen, kao da Verdasko nije Spanac.

Link to comment

Fed u Rimu brani tričavih 90 bodova, tako da bi Rafa morao da uzme Rim, a da Fed ispadne u polufinalu oba turnira, pa da ostane isti poredak. Opasno zakuvavanje, moglo bi da se desi da Novak spašava Rafi drugo mesto, ako ga dobije u projektovanom polufinalu. Al dobro, još je prerano.

Link to comment
Fed drugi na listi ako osvoji turnir što dosta komplikuje žreb pred RG....
ma ne komplikuje uopšte, jedino se menja redosled kojim će nole da ih ugazi :fantom:
Link to comment
ma ne komplikuje uopšte, jedino se menja redosled kojim će nole da ih ugazi :fantom:
Tako je, Nole treba da gleda svoju formu i sve ostalo ne treba da ga zanima :)
Link to comment
ma ne komplikuje uopšte, jedino se menja redosled kojim će nole da ih ugazi :fantom:
Nadam se da će da se gaze medjusobno u polufinalu, a još više se nadam da će neki Raonić ili Isner da ih izgaze pre toga....
Link to comment

U toj varijanti je naravno svejedno ko je drugi, a ko treći, pošto mora sve da se gazi za titule. Meni je više do toga da matori ne bude ponovo prvi na listi i stigne Samprasa. Šta ću, skroman sam <_< Odlično cepanje izmedju Almagra i Ferera. Nikolas prvi blinknuo u tbu i izgubio.

Link to comment

Baš je bio nadrkan na teren. A i ovi su stavili raspored, polovinu vremena samo rotiram kao idiot, šta pre da gledam.Trebalo bi ova dvojica da ih karaju da jedno čuku vremena drljaju i zalivaju ovu njivu.

Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...