Jump to content
IGNORED

Pronađen tužan pas


kapetanm

Recommended Posts

Jutros, oko 9 časova, ispred starog SIV-a na parkingu, primetio sam jednog lepog psa.Udaljen od stalnog čopora lutalica sa Ušća, trčao je za svakim ko bi došao na parking, i pošao ka vratima, a onda, kad se primakne i vidi da to nije njegov gazda, prestao bi da maše repom, oborio glavu, i udaljio se. I onda opet, i opet. Pozvali smo ljude iz VU Veterina Beograd, i oni su je odveli kod njih na čuvanje, verovatno u prihvatilište u Resniku, kako rekoše (to nisu šinteri, ne brinite). Kako su nam objasnili, u pitanju je oštrodlaka ptičarka, stara oko dve godine, nije čipovana, nema ogrlicu, negovana, i deluje da nikad nije bila u lovu, već u stanu.To je onanodptiarka.jpgDAkle, informacije u "Veterina Beograd". Nadam se da će se gazda brzo javiti, raspitajte se kod prijatelja da li nekom nedostaje pas. A ako ga je neko ispustio iz kola tu negde, pa želim i njemu da se probudi negde, na nepoznatom mestu, napušten, prestrašen, smrznut i gladan, okružen čoporom poludivljih pasa, spremnih da rastrgnuEdit: Nemačka o. ptičarka

Edited by kapetanm
Link to comment

Okacio sam info i fotku psa na moj fb nalog.Nije da mi je profil posecen,da imam 'hiljade i hiljade' (copyright by Draskovica Vuce) frendova i tako to, ali mozda neko prepozna psa ili prenese info dalje.

Edited by Sir Oliver
Link to comment

e tuge...Ostrodlaki Nemacki pticari su izuzetno pametni psi, lovci bez straha, odani do koske.Nepojmljivo mi je zasto bi iko drzao ovu plemenitu zivotinju u stanu, jos manje zasto bi je iko ostavio u urbanom delu grada Beograda.Ja sam cimnuo sve svoje BG drugare i poznanike, verujem da ce neko od njih i okaciti na wall..

Link to comment

Jao mukica...Ja se plasim da je neko nju namerno ostavio.Jao sta bi radio takvima lele majko.Nadam se da ce naci dom, ili ako je izgubljena da ce gazda da se javi....

Link to comment

ajte kacite i za ove moje jadnike. 6 kom i dalje, nisam uspeo ni 1 da uvaljam. svi kao hoce, dok ne dodje trenutak da treba da ih pokupe. posto me drugari ignorisu, iskoristicu nesrecu gornjeg kucana da se prisljamcim na ovaj topik.373926_10150435057687580_818297579_8398271_1639060589_n.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...