Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam mislio da se zena koja ima odnose sa zenama i muskarcima zove biseksualka, ili panseksualka po nekim novim skolama misljenja jel
E, i ja. Ali eto na primer ta cura koju sam pomenula sebe smatra lezbejkom. Mislim da je poenta u tome da, iako postoji mogucnost da je seksualno privuce muskarac, ona ne moze muskarca da voli na isti nacin na koji voli zene. Kad razmislis o tome malo bolje, sasvim je logicno. I mene nekad seksualno privlace zene, ali sam 100% hetero, jer jednostavno imam zivot hetero zene. I mog gej drugara nekad seksualno privuce zena, ali je on ipak 100% gej, jer je njegov zivot zivot gej muskarca. Sve to ipak zavisi od nacina na koji posmatras seksualni identitet; da li kao nesto steceno rodjenjem/genetski uslovljeno ili kao pretezno socijalni konstrukt. Ovo sve sto sam gore napisala vazi samo u drugom slucaju. Edited by sailorman
Link to comment
A da li je seksualno uznemirava ako u nju zuri žena?
Moguce. Pitacu je. Mislim da je poenta u tome da su jedno osamsto hiljada puta manje sanse da ce u tebe zuriti zena. Edited by sailorman
Link to comment
Moguce. Pitacu je. Mislim da je poenta u tome da su jedno osamsto hiljada puta manje sanse da ce u tebe zuriti zena.
U 10 ojra da će odgovor biti ne. Nije ona izmislila pojam "male gaze" u čijoj osnovi je leži nejednak odnos moći između muškaraca i žena kao grupa.
Link to comment
U 10 ojra da će odgovor biti ne. Nije ona izmislila pojam "male gaze" u čijoj osnovi je leži nejednak odnos moći između muškaraca i žena kao grupa.
Da, 99% bi to bio odgovor.
Link to comment
?Zena koja voli zene je - sta?
Miloglede, kao dobronamerni pokretac teme te molim da prestanes da pises kao da si u toku cesanja muda u kafani kod Pionira. Zapravo, ni tamo ti ne prilici ovakvo ponasanje.
Link to comment
pa odgovorite onda na pitanje i vi, muškarčine : da li vam smeta kad u vas zuri homoseksualac?
ako neko zuri u mene, odmah mislim da će da me opljačkasada si me uništio, postaću manje oprezan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...