Jump to content
IGNORED

Jovo Kapicic


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nekrolog druga i saborca iz Prve liberalnehttp://www.slobodnae...a/25195592.html
Eee, ležaće u poklonjenoj košulji nakon što je pandrknuo sa svega stotinak godinica, a nekad je sam sa svojih deset prstiju se opskrbljivao košuljama i ostalim pokućstvom ljudi koje je odlučio da ubije u mnogo mlađem dobu... eee, dok bejasmo deo sveta, eeee.A i bvši zatvorenik ga dovezao, znači gay Kapa je ok!A i redovno (re-dov-no!) je obuvao male Rome. Re-dov-no!!Elem, ode masovni ubica i koljač koji je ipak učinio i nekoliko dobrih stvari u svom dugom životu, borio se na pravoj strani u jednom ratu, nahranio gladnog čoveka, a ponekad nosio i košulje dobijene na poklon a ne samo otete sa mrtvih ljudi koje je ubijao, možda i kupio neki escajg kad je polupao one od ljudi koje je poklao. A možda i ne. Nebitno. On ode u jamu sa svojih sto godina, a mnogi zbog njega i njemu sličnih mnogo mnogo ranije. Edited by Evi_
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    123

  • kim_philby

    113

  • yolo

    54

  • Pontijak

    45

Dobro, vec od onog fesa i Ataturka je jasno kakav tip karaktera voli. Verovatno je Jovo ono sto je on zeledo da bude a nije mogao. Da je Prokic neka vlast, bilo bi krvi po ulicama.

Link to comment

Mene strefi užasan transfer neprijatnosti od eldepeovske jugonostalgije. Sa Srđom Popovićem je otišao i svaki princip na tom polu srpske scene, očiglednoMada najjače je što je njemu poslednji simbol srećnog detinjstva Jovo Kapa a ne neka ex Yu pop ikona

Edited by dillinger
Link to comment
to je upravo ono sto je najgore. uslovno desni o cetnicima sude samo na osnovu statuta jvuo-a, dok ce tzv levi pravdati svakakva "leva skretanja" jedino u zelji da napakoste prvima. otuda i pojadnostavljenje po kome je goli otok mesto gde su isli (pupupu!) rusofili, spijuni i izdajnici, a ne oni koji nisu mogli da se pravilno ideoloski prestroje u sekundi. to je zapravo 1 cripple fight, u kome se intelektualno sakati bore na dnu dnevnopoliticke wc solje.soprostenjem, kurac su to misleci i obrazovani ljudi. potrebno je biti veliki ignorant i slepac, pa da bi se ovaj sajko mogao ripovati. ako je nekom potreban simbol borbe protiv fasizma nek uzme npr savu kovacevica, a ne ovog koji se kompromitovao gde god je stigao. i za kog mogu da se kladim u 10 evra da ce da se povampiri.
pored dve kategorije golootočana koje si naveo, postojala je i treća. potpuno nevini ljudi čija se žena / stan / radno mesto .....dopalo nekom "drugu".mislim da komandant sava ili ivan milutinović ne bi bili ništa bolji u to vreme od pokojnika, đilasa, moše, dapčevića generala. a boga mi ni od penezića, ćeće, rankovića. moć je čudo.
Link to comment
Mene strefi užasan transfer neprijatnosti od eldepeovske jugonostalgije. Sa Srđom Popovićem je otišao i svaki princip na tom polu srpske scene, očigledno.
+1
Link to comment

Ne znam sta mi je neprijatnije da citam, likovanja nad smrcu Jove Kape ili odbrane njegovog lika i dela...sve potpuno bez mere, emotivno do ludila i preterivanja, kao da je Kapicic samo objekt i fokus zelje. Masovni ubica i simbol srecnog detinstva. Boze dragi sta citam.

transferi me gadjaju sa svih strana, malo od cede, malo od evi... koji sam kurac i zalazio ovde.
Link to comment

I dalje niko da objasni koga je to Jova masovno likvidirao, zaklao, a vala nema ni nekih ozbiljnijih navoda o tim otetim umjetninama i slično. Najbolje što mogu da mu nađu je da je digao u vazduh neke zabarikadirane četnike u Crnoj Gori koji su mu ubili patrolu vojnika. I živo me zanima kome je to otimao umjetnine kada je u Beograd kročio tek ohoho po završetku rata. Od drugih komunista koji su se useljavali u vile u međuvremenu? U koju se to vilu uselio kada je živeo kao podstanar kod jedne žene? I kad smo kod žena, da je silovatelj i napasnik? Meni je dovoljno da pročitam sa koliko prezira Jovo priča o Blažu Stojanoviću zbog toga što ovaj koristeći svoj položaj vadi neku ženu iz zatvora da bi mu bila ljubavnica i koristi njenu nesreću na neljudski način (njegov izraz), i svako ko bi pročitao taj jedan pasus skapirao bi da taj lik nikada ne bi uradio nešto što nije na obostrano saglasje.Naravno, lako je srati i lupetati, očito je tako i na ovom forumu. Prđenjem do neba. Pa još ako više prdi skupa, računaju da će u proseku aroma prdeža biti prihvatljivija mnogima. Hajde, nastavite priču da je bio silovatelj, ubica, lopov.P.S. Prokić je budala, ali se ne sećam da ste to tvrdili nekoć skupa sa mnome...

Link to comment
Eee, ležaće u poklonjenoj košulji nakon što je pandrknuo sa svega stotinak godinica, a nekad je sam sa svojih deset prstiju se opskrbljivao košuljama i ostalim pokućstvom ljudi koje je odlučio da ubije u mnogo mlađem dobu... eee, dok bejasmo deo sveta, eeee.A i bvši zatvorenik ga dovezao, znači gay Kapa je ok!A i redovno (re-dov-no!) je obuvao male Rome. Re-dov-no!!Elem, ode masovni ubica i koljač koji je ipak učinio i nekoliko dobrih stvari u svom dugom životu, borio se na pravoj strani u jednom ratu, nahranio gladnog čoveka, a ponekad nosio i košulje dobijene na poklon a ne samo otete sa mrtvih ljudi koje je ubijao, možda i kupio neki escajg kad je polupao one od ljudi koje je poklao. A možda i ne. Nebitno. On ode u jamu sa svojih sto godina, a mnogi zbog njega i njemu sličnih mnogo mnogo ranije.
Ovde zaista ne postoji odgovornost za izreceno. Moze da izmislja ko sta hoce. Naravno, ovakve izmisljotine bi bile sankcionisane na temi o smrti nekog drugog. Kad je rec o coveku koji je posle "izdaje" Velike Srbije prizvao gnev cele nacije na sebe, onda je dozvoljeno. Mrznja i izmisljotine najvise govore o tome koliko vam je smetao.
Link to comment
Koga je ubio i zaklao?
Koga je Himler licno ubio i zaklao? Covek je povracao kad je gledao masovna streljanja po Poljskoj i Rusiji. Totalno glupo pitanje.Udba je bila zlocinacka organizacija a ovaj je bio jedan od njenih vodja. Dakle, cak i da nije nikog licno ubio ostaje zlocinac kao i recimo DM koji licno verovatno takodje nikog nije zaklao.Inace, ovakvi topici su sasvim OK jer se redovno kristalisu navijacki stavovi/nikovi od ljudskih. Sa ljudskog stanovista bi svako morao da ima podjednaku distancu prema zlocincima i zlocinackim organizacijama bez obzira na ideoloske preference. Svaka ideja se moze zloputrebiti za zlocin i to nije nista cudno ili nesto sto treba sakrivati ili navijacki negirati. Sramota je.
Link to comment
Naravno, lako je srati i lupetati, očito je tako i na ovom forumu. Prđenjem do neba. Pa još ako više prdi skupa, računaju da će u proseku aroma prdeža biti prihvatljivija mnogima.
a to sto od metana koji se produkuje tim prdjenjem moze forum da eksplodira, to nista?a sada ozbiljno: prateci sa koliko zuci i strasti se diskutuje o pokojniku nekako sam dosao do male ilustracije kako je to izgledalo i tokom tih obracuna u vreme rezoluzije ib i stvaranja golog otoka. iste strasti. i padanje mraka na oci i zelja za izlivom krvi ali u tudj mozak.i slazem se sa tobom da je nemoguce da je bio silovatelj i napasnik. sudeci po fotografijama iz mladih dana, bio je poprilicno zgodan covek a takvi ljudi + aura moci, to jednostavno privlaci zenski svet, uvek tako bilo i tako ce biti. danas da se pojavi ali u zivotnoj dobi od 40ak godina sa slicnom aurom moci, pa bacale bi se cicike na njega u raznim zapletima dijagonalama i ostalim mestima
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...