Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

ouch, da, greška

 

ali precog i može da ode skroz na drugu stranu, ionako će tamo da naručuje minestrone - a to je sranje gde god da odeš u Nišu, možda je u Jošanici bolje

posto je kod rajka bio izvrsan rostilj, po preporuci, odlucio sam da ga ulepsam jos odlicnijom manjestrom. ako me put ikada vise nanese u nis, narucicu ribu, mozda to bude ok.

Link to comment

mrak, niš, najbolji roštilj u srbiji koji sam jeo u poslednjih par godina. ovčiji uštipci briljiraju, te kiflice su maestralne, u vešalici urolan kačkavalj i još nečeg. biftek onakav kakvog ga je gaza i predstavio. šiju, navodno gazda radi za samim roštiljem.

mrak.jpg

 

 

čemu ovo jaje na bifteku i lebac ispod bifteka?!?

:ph34r:

Edited by Dark Wader
Link to comment
  • 3 weeks later...

juče u nišu hteli da overimo mrak, al nas neki dobri čovek odgovorio. nemaju baštu, a unutra je pakao. pa otišli u ex nišlijsku mehanu, sada biser(kod tvrđave uz teniske terene) fin roštilj. cena džaba.

2 kafe, 2 kokiške™, litar kisele, velika šopska, porcija domaćih kobaja(odlične), porcija ćevapa i 1/2 čobanskog ražnjića, manje od 2.5k dinara

Link to comment

Overio Durmitor, teletina kao duša, nisam nikad takvu jeo. Usluga perfektna, pohvale za Gagija konobara.

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Link to comment

Juče overio Kamiondžije u Svrljigu. Teška prevara.

 

brate ne mozes reci da nisi bio upozoren. ima vec najmanje 5-6 godina kako je to propalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...