Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

jagnje ne konzumiram a prasetinu sluze samo hladnu. pola stvari sa jelovnika nisu imali. jebes kafanu koja ima da ponudi jedno, dva jela. to each his own

 

edit.

iz ocaja poruceni cevapi su bili bas takvi.

 

 

LOL ROFL ROFLMAO

 

sledeci put probaj radost kuhinjicu u pariskoj

Edited by yolo
Link to comment

ne vredi (izvini clandestino)

 

tri mesta, pa biraj (guglaj adrese):

Kafana Mrak - spektakularan roštilj, ovčija plejskavica najbolja u kosmosu. naručiti i "kiflice", vešalice odlične i sočne, ćevapi mrak

Dagi Plus - opet roštilj i ovčetina

Kod Brke (u Jošanici) - pite savršene, pečenje odlično, meko i divno, salate veoma dobre, + sarmice, pihtije i tako to

Jelašnica, ne Jošanica. :-) Da ne ode čovek skroz na drugu stranu.
Link to comment

Jelašnica, ne Jošanica. :-) Da ne ode čovek skroz na drugu stranu.

 

ouch, da, greška

 

ali precog i može da ode skroz na drugu stranu, ionako će tamo da naručuje minestrone - a to je sranje gde god da odeš u Nišu, možda je u Jošanici bolje

Link to comment

Gde ima u Nisu da se dobro jede, ono rostilj i tako to? Cuo sam za nekog Rajka da hvale svi po forumu, vredi li otici tamo?

 

Pokvario se Rajko, rekle mi respektabilne Nišlije, tako da više ne smem da preporučim dok ne odem tamo, osim Precogu koji je setovao automatic posting to forum na svakih 48 dana pa će  postavljati isto pitanje i kada se Rajko bude zvao Šlomi ili Hrundi.

 

A ovi moji iz Rajka prešli u Galiju, bukvalno kod Rajkovih leđa, pišem utiske prvi put kad sam tamo, jedva čekam, volim Niš i dalje i više.

Link to comment

Pokvario se Rajko, rekle mi respektabilne Nišlije, tako da više ne smem da preporučim dok ne odem tamo, osim Precogu koji je setovao automatic posting to forum na svakih 48 dana pa će postavljati isto pitanje i kada se Rajko bude zvao Šlomi ili Hrundi.

 

A ovi moji iz Rajka prešli u Galiju, bukvalno kod Rajkovih leđa, pišem utiske prvi put kad sam tamo, jedva čekam, volim Niš i dalje i više.

A nemoguce da se Rajko, epicentar gastronomskog uzitka vaskolikog forumstva, pokvario. Kuda ide ovaj svet? Poslednji koji izadje neka ugasi svetlo :(
Link to comment

 

A ovi moji iz Rajka prešli u Galiju, bukvalno kod Rajkovih leđa, pišem utiske prvi put kad sam tamo, jedva čekam, volim Niš i dalje i više.

 

bolje nemoj.

 

osim pomenutog svetog trojstva, visok kvalitet drze mali podrum, orac, marjan se i dalje ne da.

a ima jos bar 10-15 kafana u nisu koje bi prosecan forumas proglasio za epicentar gastronomskog uzitak. 

 

rajko je budala.

Link to comment

mrak, niš, najbolji roštilj u srbiji koji sam jeo u poslednjih par godina. ovčiji uštipci briljiraju, te kiflice su maestralne, u vešalici urolan kačkavalj i još nečeg. biftek onakav kakvog ga je gaza i predstavio. šiju, navodno gazda radi za samim roštiljem.

mrak.jpg

 

kod beka. novi pazar. teleća viršla (očigledno kobaja) odlična, ćevapi sjajni, ali malko slabiji od jonuzovih. tarato salata bez r i belog luka ali sa odličnim kiselim mlekom

 

kod_beka.jpg

 

šedrvan (jonuz) novi pazar. šampionski ćevapi. navodno konačno otvara u beogradu. od mikser festivala će se za početak stacionirati u tim novim prostorijama. domaće kiselo sami prave i jebe mater

 

jonuz.jpg

Edited by kblo konza
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...