Jump to content

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Imas ortaka kog zovetw teleca glava?@estel sta daleko? sat vremena Pozarevac - Jagodina auto putem.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Fokusiraj se na dovođenje estel, pusti čitanje...Send from WC šolja by BVK
Link to comment
u Tri fenjera se jedu teleći repovi :Hail:sve ostalo im je na nivou proseka
Zato smo i otišli tamo.Ali repovi su zajebani malo ih ima mora se za ručak doći, uvek zvati i pitati.Send from WC šolja by BVK
Link to comment

Moco, ako obecas i Acu Lukasa dolazim i do daleke Jagodine, makar se slupala do onde :D - nisam bila 'na narodnjacima' ima 10 godina, od kad mi se udala sestra, i ide mi se opasno a drustvo mi je ili urbano ili se poozenilo/poudavalo pa vise ne ide po kafanama.sad necu vise da trolujem ovaj topik, javicu se sa konkretnim pitanjima kad ga iscitam. i dalje vazi, etno restorani u istocnoj Srbiji, please preporuka.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ali, Kod Tome i Nade! Ludilo!Pri tom, ja ne jedem pečenje i išla sam u štalu kod jaga da im dajem svežu travu. Ima jedan ovan što se zaleće i bije ovce.Ne, sjajno je provesti ceo dan. Super klopa, dvesta stolova na njivi, Kosmaj, igraš karte, domine, jambičenje, beli nameštaj. Predobro mi bilo.

Link to comment
dajte preporuku za rumu i blizu okolinu. jagnjetina ili rostilj. hvala!
Meni bi takođe dobro došla preporuka za restoran na potezu Obedska bara - Šabac - Sremska Mitrovica - Zasavica, ili u bližoj okolini :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...