Jump to content

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Mislim da nisu. Umesto toga, pojeo sam najzilaviji biftek u zivotu. I najskuplji, ali to je od sekundarnog znacaja, posto je placalo preduzece.Ali najace je bilo kad sam pitao sta imaju od palacinki. Kaze majstor, sa orasima u mleku. Reko, pusti to, jel imate nesto najobicnije, tipa sa pekmezom ili eurokremom. Kaze car, sa prezrivim izrazom lica, taman posla, ovde sluzimo samo skroz domace, a ne da nam tu izmisljaju sa nekakvim nutelama :blink:Pa picka ti materina budjava, aj sto si nepristojan, nego si i glup kao camovina. Postoji li ista domacije™ od palacinki sa dzemom?

Link to comment

jel overio neko Jerry, nalazi se u zgradi koja je na mestu rahmetli kineske ambasade (žuta zgrada)trenutno je br. 1 u gradu po izvikanosti

Link to comment
  • 3 weeks later...

ovo nađoh o tom šampanjcu

Među najluksuznijim novosadskim restoranima svakako je ŠAMPANJAC na Futoškom putu - bilo da je reč o poslovnim ručkovima, kada do izražaja dolazi kuhinja zaista evropskog nivoa, bilo da se radi o večernjim sedeljkama, kada na scenu stupa tamburaški orkestar. Ali u svakom terminu ovo je idealan kutak za elitna novosadska i ne samo novosadska društva.
ne spadam u elitu, gde ti bre ovo narodsko ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...