Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

mozda je pojeftinilo, ja kad sam tamo jednom stao na povratku iz grcke, nisam mogao da se opasuljim koliko je bilo skupo za jednu drumsku mehanu sa obicnom hranom.
pa sad ne znam, ja ne ručavam baš često po kafanama, meni delovalo jeftino.znači, dve salate (paradajz/luk), mala porcija mućkalice, dve kobaje i jedna vešalica, dva ta hlebčića ... 1020 din.ne znam sad da opišem te količine u grame ali suprug i ja se najeli samo tako, nismo sve ni mogli da pojedemo, a pri tom smo taj hleb bukvalno samo probali.hoću da kažem da je mesa bilo više nego dovoljno.e sad, mi nismo neki reper za mlađe ljude, tj. ne jedemo mnogo, pa ono što je za mene obilno, nekom drugom možda ne bi bilo ni dovoljno, nemam pojma.
Link to comment
OK onda srecom ne pricamo o istom. ja sam mislio na ovo
ne treba ti ovo ''srećom'' u rečenici ;) mi smo nekoliko puta ručavali u džepu , to je ova kafana na slici, u kojoj je skuplje a nije ni za milimetar bolje od kafane preko puta.
Link to comment

ne znam ni ja. ako imas sat vremena za cimanje, idi preko aleksandrovca prema plešu i mitrovom polju, imas 3 vrhunske kafane na par kilometara. ali to je jedno 50km u 1 pravcu od KS.

Link to comment

uzice. komplet lepinja. insistirali kod domacina da vodi kod suljagica. on nas odveo na, kako kaze, bolje mesto. blue moon. 130 dinara, trazili da bude malo res. kidanje, kidanje, kidanje.

Link to comment

Biblioteka kod Milutina u Kragujevcu se slobodno može zaobići, klopa 'nako, socko '90s enterijer, toaleti za neulazak. Klopa bila za dž. pa cene ne mogu da komentarišem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...