Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Nije bas u Srbiji ali (bice :s_c:) ima li neka preporuka za Ulcinj? Znam za osmicu i cevose, ali neka kafanica sa "normalnom" klopom.. ribetinu jedem na Bojani, ovde bih zgromio nesto na kasiku..

Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment
2 hours ago, Vasilij Zajcev said:

Nije bas u Srbiji ali (bice :s_c:) ima li neka preporuka za Ulcinj? Znam za osmicu i cevose, ali neka kafanica sa "normalnom" klopom.. ribetinu jedem na Bojani, ovde bih zgromio nesto na kasiku..

 

prošle sedmice sam prveo tri dana tamo... tuga i bluz za kafane. ništa osim Miška i ostalih na Bojani da liči na nešto - bar ja nisam našao. i nije osmica, nego devetka za ćevape :)

Link to comment
29 minutes ago, BojanaJok said:

Da li je neko posetio FIG u Rakovcu? 

Ja sam imao njihov ketering na proslavi, jako je dobro bilo. Cenim da u restoranu može da bude samo još bolje.

Link to comment

Ako ima preporuka za Zaječar, voleo bih da čujem, našao sam je spominjan Kod mede i gazza je preporučio Dva brata tako da je za sad plan da overim ta dva, ako ima nešto još da valja, pišite...

Link to comment
17 minutes ago, igoraki said:

Ako ima preporuka za Zaječar, voleo bih da čujem, našao sam je spominjan Kod mede i gazza je preporučio Dva brata tako da je za sad plan da overim ta dva, ako ima nešto još da valja, pišite...

To će znati @ultra plasticni

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, igoraki said:

Ako ima preporuka za Zaječar, voleo bih da čujem, našao sam je spominjan Kod mede i gazza je preporučio Dva brata tako da je za sad plan da overim ta dva, ako ima nešto još da valja, pišite...

 

https://pubrivendell.rs/jelovnik/

 

ovde su dobre pice.

meda rostilj, a u 2 brata skoro pa sve

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, igoraki said:

Ako ima preporuka za Zaječar, voleo bih da čujem, našao sam je spominjan Kod mede i gazza je preporučio Dva brata tako da je za sad plan da overim ta dva, ako ima nešto još da valja, pišite...

Pub Rivendell uglavnom za pice.

 

Možeš da posetiš kafanu M&S, odlični pazarski ćevapi, ima i još nekih jela, tipa brizle i tako to.

  • Hvala 1
Link to comment

Jučer smo ovjerili  "Kod Bore" u Sedlarima.

Došli između rucka i vecere, bilo krcato pa čekali.

Rostilj vrlo dobar, cijene presmiješne da nismo moglo vjerovati.

Domaće kobase i dimljeni vrat top.

 

Link to comment

Mislim da je neko nedavno pomenuo kafanu “Kod Mira”. Nisam bio, ali nakon ovog videa jednom ću je sigurno overiti. Još nahvaljeno od Hrvata ovoliko :D

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Izvinite ako je bilo...prestonica roštilja

Jaka prestonica, pitas Nisliju "gde je dobar rostilj?", a on kaze "Svuda je odlican". 😁

 

Aj odlucite se za bar 2 mesta ili odosmo u Leskovac 😁

Edited by Milosh76
Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Jaka prestonica, pitas Nisliju "gde je dobar rostilj?", a on kaze "Svuda je odlican". 😁

 

Aj odlucite se za bar 2 mesta ili odosmo u Leskovac 😁

Će nabereš med u Leskovac...

Eto struka šta kaže....pogledaj video.

Mrak, Dagi, Orač, Nišlijska mehana, Amerikanac, Galija, Mezze, Rajko, Amfora, KAbak, Dušanov konak, Brka (Jelašnica), Porta, Čiča-Diča, 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Inače čovek je objasnio razliku izmedju niškog i leskovačkog roštilja. Od prilike kao izmedju niškog bureka (original) i sarajevskog (neka "leva" verzija)

Edited by Constantin
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...