Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Mi smo se oduševili sa Restoranom Ognjište u Rudinama. Van gungule, nevelik meni, ali sve cakum-pakum.

 

Znam da nije od presudnog značaja za izbor restorana, ali ne pamtim da sam jeo bolje palačnike. Žuteeee, sa odličnim domaćim džemom i orasima :eatarrow:

 

Što se samog centra tiče, možda kafana Ljubiš, ali mi se čini da su u opadanju u poslednje vreme, mada im je pečeni krompir sa slaninicom i poslednji put kad sam bio, bio vrhunski. 

  • Hvala 1
Link to comment

Pozdrav iz Bogutovca od Mira.

Ne mogu da se prežderavam, rano mi je. 

 

Preporučili su mi i Jerinin grad, ali ne mogu na doručak sa kamiondžojama

Link to comment

Bio u Moravi u Vranju. Rakija odlična, ovčiji sir desetka, roštilj korektan, prava gradska kafana.

IMG_0357.jpeg

Link to comment

Ako vam neko predlozi da idete u Sisevac na rucak u Cuki residence zaobidjite u sirokom luku, hrana osrednja cene vise od beogradskih.

Link to comment

Sisevac je popularno izletište 24km od Ćuprije i u poslednje vreme sve popularnije tako da dolaze iz cele Srbije tu na par dana ali je preskupo i ne vredi tih novaca. Tako da ako neko predloži jer je čuo kako je dobro nemojte, bolje u Ćupriju nego tamo.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

A hotel Biogor, isto overrated? 

 

Pitam u globalu, ako znaš, ne samo hrana, iako smo na restoranskoj temi..

Edited by Profesionalac
Link to comment
On 14. 8. 2024. at 11:17, Moća said:

Sisevac je popularno izletište 24km od Ćuprije i u poslednje vreme sve popularnije tako da dolaze iz cele Srbije tu na par dana ali je preskupo i ne vredi tih novaca. Tako da ako neko predloži jer je čuo kako je dobro nemojte, bolje u Ćupriju nego tamo.

Čak se i kod Debelog Sremca videlo nezadovoljstvo :fantom:

Edited by Milošica
Link to comment
On 14. 8. 2024. at 12:08, Profesionalac said:

A hotel Biogor, isto overrated? 

 

Pitam u globalu, ako znaš, ne samo hrana, iako smo na restoranskoj temi..

Lep hotel i prilično nov, mislim da još završavaju neke stvari. Spa im je verovatno najlepši u Srbiji. Klopa ok, možda malo ispod svega ostalog u hotelu.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...