Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

klozetske šolje dve (2) na dva hektara prostora
preko puta imaš atrium i dva nivoa stare picerije, pa kad je u bosu gužva, pređeš tamo i viceversa. ionako sve drži isti gazda, pa se niko ne buni.
Link to comment
Je l ima nesto za preporuciti u okolini Bele Crkve ili bar na putu za tamo od Bga?
uh to bih i ja volela da znam. idemo tamo iljadu puta, ali se ne najedosmo nigde da smo bili zadovoljni, valjda nam nije bilo na prioritetu da jedemo.ima odlichna picerija kad se udje u grad, preko puta parka, na coshku glavne ulice. lakrima-neshto, kakogod da se zove.al vama je sigurno do nekog mesa... ja imam vegetarijanca, a taj se nije najeo ^_^
Link to comment
mFksM1r.jpgpecenjara u cacku, zaboravio ime.vruće prasence i ništa manje seksi jaga.
E bio sam tamo! Jel to blizu Ibarske? Čini mi se da prepoznajem stolice, ako je to ta, jaga je fenomenalna
Link to comment

pecenjare u cacku sve su slicnetesko mozes da se zeznesu palanci dok sam cekao skelu bili smo na ribljoj corbi, i bilo je ok, nije daleko za skretanje sa puta za belu crkvuna izlazu iz sumarka prema beloj crkvi sa leve strane ima neki restoran, nisam bio ali cesto je guzva

Link to comment

vila Jugovopre Smedereva, uz Dunav, mesto se zove Jugovoizgleda ko, a i jeste ko objekat za svadbe, ali ima terasu koja radi kao regularan restoran, bilo punovrlo dobar smuđ, čak iznenađujuće dobarčorbe nestalo

Link to comment

Treba mi preporuka za Nis, ali nesto tipa internacionalne kuhinje (uz svesno preuzet rizik da budem proteran sa topika foruma :blush: )

Edited by ducca
Link to comment
u palanci dok sam cekao skelu bili smo na ribljoj corbi, i bilo je ok, nije daleko za skretanje sa puta za belu crkvuna izlazu iz sumarka prema beloj crkvi sa leve strane ima neki restoran, nisam bio ali cesto je guzva
palanku su hvalili, a u shumarak stajemo uvek na kafu i da deca jedu neku telecu supu klasik, za ostalo ne znam.no bila sam tamo u kraju u nekom fensi objektu gde je riblja chorba bila vrela, a komad ribe unjoj - smrznut. nisam smela nishta da pitam, da me ne nagrde da se to bash tako sluzi, te da sam seljanka sto ne znam. chorba je pak, ipak bila odlichna, a i riba se vremenom ugrejala :isuse::lolol:. mislim negde oko kajtasova, ali moram josh da mislim. som pohovan je bio mastan i dobar, al on je svagde takav <_<
Link to comment
Internacionalna kuhinja na jugu Srbije :blink:
Pa jbg, kapiram da je ipak malo vece mesto u pitanju, ne verujem da se klopa samo mesina sa rostilja/raznja i sopska salata. Sta cu kad mi je saputnica malo razmazenija pa kafane nisu opcija (na moju veliku zalost)... Ne staj mi na muku Edited by ducca
Link to comment
no bila sam tamo u kraju u nekom fensi objektu gde je riblja chorba bila vrela, a komad ribe unjoj - smrznut. nisam smela nishta da pitam, da me ne nagrde da se to bash tako sluzi, te da sam seljanka sto ne znam. chorba je pak, ipak bila odlichna, a i riba se vremenom ugrejala :isuse::lolol:. mislim negde oko kajtasova, ali moram josh da mislim. som pohovan je bio mastan i dobar, al on je svagde takav <_<
kockasti stolnjaci, krezubi konobari i limene piksle garantuju dobru hranu :)mozda je to zeleni dvor, ali nisam siguran
Link to comment
kockasti stolnjaci, krezubi konobari i limene piksle garantuju dobru hranu :)mozda je to zeleni dvor, ali nisam siguran
Zeleni dvor nije sigurno, niti je fensi, niti je objekat, to je privatni salas, a Sneza bi se pre ubila nego da posluzi ovako nesto, kuku...Ima na pocetku Kajtasova (prema putu Beograd-Bela Crkva) jedan riblji restoran malo fensijeg karaktera, moguce da je to to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...