Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Kopiram chat od malopre:

treba da mi istražiš na netu neki mobilni telefon za ženu...ali da ima 2 kartice...i da nema tač skrin nego običnu tastaturicunije bitan modelda je lepza ženu
Kasnije mi je receno da ni velicina nije bitna, samo da je lep i funkcionalan... Pomagajte, predlozite nesto. Na mobilnom svetu nema da se radi pretraga samo onih sa 2 kartice, a nisam u toku sa novim modelima uopste pa da mogu da nadjem neki ovako.
Link to comment

Mogao si da pretrazis Forum, a ne mobilnisvet, kao da se ne zna gde je centar svega <_<. Ja kad sam pitao, ispalo je "samo" Samsung DuOS, koji ima vise modela. Posle je Tresko dao link za neke koji bi verovatno bili dobri za zenu, ali nisam siguran da ih ima u Srbiji.

Link to comment
Kopiram chat od malopre:Kasnije mi je receno da ni velicina nije bitna, samo da je lep i funkcionalan... Pomagajte, predlozite nesto. Na mobilnom svetu nema da se radi pretraga samo onih sa 2 kartice, a nisam u toku sa novim modelima uopste pa da mogu da nadjem neki ovako.
nokia x1-01ali, kod nas je jos u statusu, uskoro.
Link to comment
Kopiram chat od malopre:Kasnije mi je receno da ni velicina nije bitna, samo da je lep i funkcionalan... Pomagajte, predlozite nesto. Na mobilnom svetu nema da se radi pretraga samo onih sa 2 kartice, a nisam u toku sa novim modelima uopste pa da mogu da nadjem neki ovako.
nešto ovako...
Link to comment
  • 3 weeks later...
Kopiram chat od malopre:Kasnije mi je receno da ni velicina nije bitna, samo da je lep i funkcionalan... Pomagajte, predlozite nesto. Na mobilnom svetu nema da se radi pretraga samo onih sa 2 kartice, a nisam u toku sa novim modelima uopste pa da mogu da nadjem neki ovako.
evo ti bas na mobilnom svetu, tako da valjda svih ima i tamo da se kupiove Nokie C2 mi deluju lepo Edited by aram
Link to comment
zna li neko šta je ovo
This passive device is designed to improve reception but the Samsung Omnia antenna booster also reduces static. It is not widely known but the antenna booster has an alternative function. The antenna booster also captures stray radiation emitted from within the housing of your wireless phone and uses it in order to improve performance of your phone! Easy to install on the back of your existing battery, this booster does everything promised and more.
i valja li :(
не знам
Link to comment

Kod mene u firmi su ukinuli desk phones. Sve je na Cisco IP phone. Niko nema telefon na stolu.Sada, sa mobilnog, koji mi je jedini alat, specijalnim besplatnim brojevima treba da zovem (i da me zovu) ko mi treba. Trebalo mi je ceo dan da ukucam nove brojeve. Jos, niko nije mislio da baterije u mobilnom traju dok traju i pogorsavaju se.Koja je to yebada, 2 sata conference call, ruka mi se ukoci u laktu. Nema head set. Vise puta dnevno, isto tako.Majko Bozja, pre 30 godina, kada sam poceo karijeru imao sam telefon na stolu, u Srbiji. Ne vise. Degeneracija covecanstva, sta drugo da kazem. Sve zbog profita kriminalaca sa Wall Street.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...