Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Hvala na informaciji.Razmisljao sam da odem prvo do MTSa da vidim da li ce da mi ponude neki deal kao dugogodisnjem korisniku ali sam na srecu bio zaludan pa sam bacio na papir ovo sto bih uzeo kod njih i indenticnu ponudu kod Telenora (ugovor na 24 meseca, isti telefon, isti broj poruka, net, slican broj minuta...) i shvatio da je razlika preko 300e na dve godine pa ce stoga MTS od mene dobiti samo papire za razvod i to vec krajem meseca cim skrckam preostale minute i poruke.
Ja nisam zadržavao broj, ali sam uzeo kod Telenora paket i posle par dana otišao kod MTS-a da raskinem ugovor. Nisam morao da trošim preostale minute/megabajte/sms-ove, račun mi je i od jednog i od drugog provajdera ispostavljen za onoliko dana koliko sam bio pod ugovorom kod njih. Tako da pretpostavljam da ne moraš da se ispucavaš sa minutima i porukama, dobićeš kod novog provajdera iste.
Link to comment

U principu me boli kurac za mobilne telefone, ali ovaj moj old tajmer se nacisto raspada, pa mi treba nesto novo. Da ne bude tacskrin, da nije slajd, i tako neke kerefeke. Znaci obican, ne preskup, pouzdan i cvrst (posto sam bangav pa mi cesto ispada), i da bude jednostavan za kuckanje poruka, s obzirom na moje glomazne sake. Nesto sam sam pokusavao da gledam, i recimo da se Nokia c5 izdvojila kao kandidat, pa mi treba neka potvrda kvaliteta, ili predlog da postoji nesto bolje za te pare (cca 150 evara, toliko bih maksimalno izdvojio). Hvala.

Link to comment
U principu me boli kurac za mobilne telefone, ali ovaj moj old tajmer se nacisto raspada, pa mi treba nesto novo. Da ne bude tacskrin, da nije slajd, i tako neke kerefeke. Znaci obican, ne preskup, pouzdan i cvrst (posto sam bangav pa mi cesto ispada), i da bude jednostavan za kuckanje poruka, s obzirom na moje glomazne sake. Nesto sam sam pokusavao da gledam, i recimo da se Nokia c5 izdvojila kao kandidat, pa mi treba neka potvrda kvaliteta, ili predlog da postoji nesto bolje za te pare (cca 150 evara, toliko bih maksimalno izdvojio). Hvala.
Po opisu, rekao bih da ti ovaj lepotan odgovara... :De_web_VipKlasik.jpg
Link to comment

Pa da, tako nesto i imam poslednjih 8 godina, i bio je izvanredno pouzdan. Sad bih kao da odem na visi nivo. A ti ako nisi spreman da pomognes neukom gradjaninu, nemoj ni da ga zajebavas :D

Link to comment
Pa da, tako nesto i imam poslednjih 8 godina, i bio je izvanredno pouzdan. Sad bih kao da odem na visi nivo. A ti ako nisi spreman da pomognes neukom gradjaninu, nemoj ni da ga zajebavas :D
Malo zeze nije na odmet, ali meni ovaj tel stvarno dobar za bazične potrebe... Da ga ima u slobodnj prodaji(?), uuzeo bih ga, verovatno...Uzgred, možda Nokia C5-00 bi ti odgovarala, da ne ispadne da te samo zezam...
Link to comment

Pa da, to mi i jeste favorit, ali sam cuo dva oprecna misljenja o njemu, jedno pohvalno i jedno ne bas. Pa bih da prikupim jos informacija, posto mobilni kupujem svakih 8 godina, pa ako vec prvi put izdvajam neke kao malo vece pare za to, da onda bude i nesto iole kvalitetno.

Link to comment
U principu me boli kurac za mobilne telefone, ali ovaj moj old tajmer se nacisto raspada, pa mi treba nesto novo. Da ne bude tacskrin, da nije slajd, i tako neke kerefeke. Znaci obican, ne preskup, pouzdan i cvrst (posto sam bangav pa mi cesto ispada), i da bude jednostavan za kuckanje poruka, s obzirom na moje glomazne sake. Nesto sam sam pokusavao da gledam, i recimo da se Nokia c5 izdvojila kao kandidat, pa mi treba neka potvrda kvaliteta, ili predlog da postoji nesto bolje za te pare (cca 150 evara, toliko bih maksimalno izdvojio). Hvala.
Telefon za sva vremena.. bez zajebavanja!!ako ne volis Nokiu!
Link to comment
Telefon za sva vremena.. bez zajebavanja!!ako ne volis Nokiu!
Deluje ok, vidim da su i svi komentari hvalospevni, ali drzao bih se Nokije, cisto iz navike.Hvala Pavllle, tako nesto otprilike i trazim, iako ne bih bas potapao telefone u pivo, ali s obzirom da ce mi padati, treba mi nesto cvrste gradje.Za ovaj prvi pise da ga nema u prodaji na ovom sajtu, a ovaj drugi mi deluje ok, i cena mu je prihvatljiva. Edited by Nikodije
Link to comment

Ako nekog zanima, ima ovih opcija na prepaid-u:20MB za 24h - 30 din50MB za 7 dana - 60 din

Moze ponovo pitanje za mobile data prepaid kod MTS-a za vec postojeci broj?Kad sam bio u BG neko mi je pomenuo da moze da se nesto aktivira i dobije se ne znam koliko MB za koliko dana za koliko para. Ali ne mogu sad da stupim u kontakt sa tom osobom.Anyone?
Link to comment

Danas proveravao koliko mi ostalo minuta(naravno nije mi ostao nijedan) i zapazim neki bonus ima kao opcija i tu pise da imam 4+k dinara bonusa. Jel zna neko cemu sluzi taj bonus i kako da ga iskoristim? MTS je u pitanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...