Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Imam jedno pitanje vezano za bežični fiksni telefon, pa da ne otvaram sad novu temu...Stari se pokvario, tako da sam kupio novi i uneo brojeve u imenik. Kad me zove neko koga već imam u imeniku, ne ispisuje ime koje sam dodelio tom broju već samo broj (sa sve pozivnim 011 iako pripadam Beogradu). Na starom telefonu bi ispisao ime, odnosno samo broj bez pozivnog ukoliko broj nije u imeniku, a taj neko zove iz Beograda. Probao sam da problem rešim tako što sam u imenik uneo pun broj sa sve pozivnim (besmisleno, znam) ali nije pomoglo. Od 10-ak brojeva koji su u imeniku i koji su zvali od kad je telefon promenjen, samo za jedan broj ispisuje ime, u ostalim slučajevima samo broj. Znači da nije nemoguće, ali eto, nešto ne radi kako treba. Ne verujem ni da je do centrala pošto je na starom telefonu sve bilo ok. Ima li neke pomoći ili je prosto novi telefon krš? Meni lično to nije preterano bitno pošto fiksni jedva da koristim, ali mojima bi dosta značilo.edit:Novi telefon je Philips, ovaj. Stari je bio neki Panasonic.

Edited by mr@ki
Link to comment

Imaš u Ušću na prvom spratu (čini mi se) neki štandić gde se prodaju futrole i futrole, mislim da ima baš tih ''upakivačkih''.pogledaj i u Big Bangu, takođe u Ušću.

Link to comment

Kakva je procedura za menjanje mobilnog operatera?Da li moram da prvo obavestim visegodisnju suprugu koja se ofucala ili prvo da odem kod ljubavnice da joj saopstim lepe vesti?

Link to comment
Kakva je procedura za menjanje mobilnog operatera?Da li moram da prvo obavestim visegodisnju suprugu koja se ofucala ili prvo da odem kod ljubavnice da joj saopstim lepe vesti?
Pravac ljubavnica. Ona će obavestiti matoru kvočku.
Link to comment

Hvala na informaciji.Razmisljao sam da odem prvo do MTSa da vidim da li ce da mi ponude neki deal kao dugogodisnjem korisniku ali sam na srecu bio zaludan pa sam bacio na papir ovo sto bih uzeo kod njih i indenticnu ponudu kod Telenora (ugovor na 24 meseca, isti telefon, isti broj poruka, net, slican broj minuta...) i shvatio da je razlika preko 300e na dve godine pa ce stoga MTS od mene dobiti samo papire za razvod i to vec krajem meseca cim skrckam preostale minute i poruke.

Edited by pavllle
Link to comment

Moze ponovo pitanje za mobile data prepaid kod MTS-a za vec postojeci broj?Kad sam bio u BG neko mi je pomenuo da moze da se nesto aktivira i dobije se ne znam koliko MB za koliko dana za koliko para. Ali ne mogu sad da stupim u kontakt sa tom osobom.Anyone?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...