Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Malo mi cudno da to nadjem......Jel rezim mreze treba da bude na GS/WCDMA ili samo na GSM?I ima ovo Aktivirani podaci jel to treba da bude ukljuceno?Sad nasao nek vidzet DATA-Podaci aktivirani/deaktivirani....Izgleda da ce to da radi posao nestade on H pored oznake signala...

Link to comment
Na tri istog dana uzeta TouchOne telefona isti issue: Ne radi kapitalizacija slova prevlačenjem prsta "na gore" na slovima N i K.Bug or feature? :unsure:
meni to radi, a ja imam problem druge vrste - neće da mi se konektuje preko wi-fi na kućni ruter. prepoznaje mrežu, ali se sve završi na "obtaining ip address from". inače je radilo pre neki dan. laptop je nakačen bez problema. what's the catch?edit: rešio, za sada. Edited by transcending
Link to comment
promenila sam masku i touch na mojoj voljenoj omniji, ko nova je i ne dam je ni za šta na svetu
Tako mi i treba kad se hvalim..Izgleda da je serviser nešto sjebao na mobu dok je menjao masku, signal mi je od low do nema ga uopšte. Nije do mreže, probala sam sa dve različite kartice i na obe je ista situacija. Kad prebacim kartice u drugi mob, rade normalno.Idem danas da se žalim angry.gif
Link to comment

Posedujem problem sa sim karticom, ako neko zna neka kaze sta bi moglo biti, izludeh. Ne mogu ni da zovem ni da saljem poruke, prijavljuje mi 'mobilna mreza nedostupna', iako gore u uglu stoji da je pun signal. Mislio sam da je kartica mozda na samrti, ali me buni ovo za signal, i to sto mi sve kontakte koji su na kartici najnormalnije prikazuje.

Link to comment

Video sam kod druga pre par dana Samsung Galaxy S2 ili kako vec. Jel to neki vrh ili postoji nesto jace od toga? Nema sta nema.Inace, platio ga je 370 evra, nasao preko oglasa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...