Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ili kao što sam ja uradio: Na nokiji odradiš eksport svih kontakata na karticu (Mark->Mark All, Copy business card->To other memory), onda ceo taj folder sa .vcf fajlovima snimiš na komp, onda sa kompa prebaciš na SD telefona sa Androidom, zatim odeš u kontakte, Menu->Import/Export->Import from SD card. Onda sa SD kartice možeš i da izbrišeš taj folder.

Link to comment
To je ona navigacija koja koristi internet?Ovaj model nema "svoj" GPS?E i zanima me jel mozes da prebacis imenik sa telefona koji je nokia sa symbian sistemom?
Ako govorimo o Androidu, ja sam sa Nokije N96 (85e, pp :D) prebacio sve kontakte tako što sam na Desire S pokrenuo "setup" aplikaciju, upalio bluetooth na oba telefona, ovaj se nakačio i sve pokupio.
Link to comment

Resio da menjam telefon, posle 4 godine koriscenja Nokie 3500c :heart: Potpuni sam duduk za tu naprednu tehnologiju, i nemam neke posebne zahteve. Sta biste mi vi preporucili za 100-150 evara? U obzir dolaze i polovni modeli, za sad :D

Link to comment

Renne, stoj! :D Videh sad da si preporucio onaj Telenor OneTouch, prilicno mi se dja. Ono sto me buni je sledece: uzeo bih ga bez ugovora, a na sajtu stoji da je cena 15000 bez ugovorne obaveze, ali uz pretplatnicki ugovor :blink: Znas li mozda sta to tacno znaci?

Link to comment
Bogami taj OneTouch će da nestane dok se ja nakanim....Još su mi otvorili radnju ispred nosa angry.gif
Evo da se i ja javim nakon nekoliko dana korišćenja istog, odličan aparat. Ne gubi vreme.
Link to comment
Renne, stoj! :D Videh sad da si preporucio onaj Telenor OneTouch, prilicno mi se dja. Ono sto me buni je sledece: uzeo bih ga bez ugovora, a na sajtu stoji da je cena 15000 bez ugovorne obaveze, ali uz pretplatnicki ugovor :blink: Znas li mozda sta to tacno znaci?
znači da ne moraš da imaš da se odlučiš za bilo koji paket, ali u naredne dve godine me može kod njih da kupiš drugi telefon (štite se od preprodaje)
Link to comment

Fala na odgovoru, mada sam jutros pazario Samsung Galaxy Mini :) Drug rek'o da valja, zet rek'o da valja, i to je bilo to, mada mi se cini da ovde na forumu i nije bas tako dobro prosao. Anyway, tehnicko pitanje- treba li da se formira baterija?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...