Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

ja sam svoj morao da uzmem na 6 da bi izbegao banku, a rabim telenor duze od 6 meseci.
I ja sam neprijatno bio iznenađen činjenicom da na 12 rata samo preko banke. Kaže prodavac "odobre svaki 15i zahtev".Inače, uzeo na kraju balade desire S.
Link to comment

Trenutno eksperimentišem sa HTC Desire-om,koliko može baterija da mu traje ako se koristi SAMO kao telefon!Juče u ovo vreme 10h napuno bateriju 100% i koristim isključivo za razgovore i sms/mms-ove.Ništa, igrice, ništa aplikacije, ništa WiFi/3G, ništa mp3;Samo alarm i podsetnik. I ekran na auto osvetljenju.Posle 24h, obavljenih 30 min razgovora, primljenih 5-6 sms i napravljene 2 fotografije;baterija je trenutno na 77%

Link to comment

Pa meni kod galaksija najvise odvlaci 3G net. Kad njega iskljucim moze baterija da traje tri dana. A ako drndam net non stop ode baterija za jedan dan tj oko 12-14 sati.

Link to comment

Danas eksperimentišem sa svojim ThinkPadom. Hoću da vidim koliko će mi trajati baterija ako ga budem koristio samo za izračunavanje decimala broja pi Salamin–Brentovim algoritmom.Za sada sam 7 puta pustio da nađe prvih 50 miliona decimala. Baterija je na 98%.

Link to comment

Telefon mi se odavno raspao i fizicki a i generalno. Para se bas i nema, pa sam gledajuci naleteo na dva (manje-vise) budget modela: LG Optimus One i Xperia Mini pro (novi). Xperia i nije budget, ali mislim da nesto znacajno jeftiniji s tastaturom ne postoji. Tako da je u stvari pitanje da li se isplati davati nekih 50e vise za tastaturu (a meni je to prilicno ozbiljan plus). Koliko videh, Optimus je nesto matoriji i s tim manje up-to-date, ali ima i veci ekran i baterija mu navodno vise drzi. Ako neko ima iskustva s bilo kojim od ova dva, shoot.

Edited by Venom
Link to comment
Telefon mi se odavno raspao i fizicki a i generalno. Para se bas i nema, pa sam gledajuci naleteo na dva (manje-vise) budget modela: LG Optimus One i Xperia Mini pro (novi). Xperia i nije budget, ali mislim da nesto znacajno jeftiniji s tastaturom ne postoji. Tako da je u stvari pitanje da li se isplati davati nekih 50e vise za tastaturu (a meni je to prilicno ozbiljan plus). Koliko videh, Optimus je nesto matoriji i s tim manje up-to-date, ali ima i veci ekran i baterija mu navodno vise drzi. Ako neko ima iskustva s bilo kojim od ova dva, shoot.
xperia je na 1.6, mozda su izbacili update za 2.1 i nece biti novih+ mislim da nema mod.ova (pitanje da li ej root.abilna)a froyo je prilicno bitan+ ima zaista mizerno mali ekranja sam svojevremeno razmisljao o njemu i batalio ga
Link to comment

E da, ali izasla je nova Xperia mini. Ima Android 2.3, veci ekran/rezoluciju. S te strane je prilicno bolja od LG-a, cak je i bez tastature skuplja - ali u toj varijanti bi LG bio no-brainer.Inaci isti slucaj. Nokia 3,5 godine stara, "prezivela" x udesa, od pre godinu dana za 90% brojeva nije moguce editovati, u cosku gde je USB konekcija odvaljen 2x2 cm komad plastike na poledjini, USB konektor iskrivljen pa ne moze da se koristi ... itd.Izmedju ostalog, treba mi neki telefon tog tipa jer mi treba google calendar, a uzasno me smara logovanje preko browsera. Neki dobar app za windows nisam nasao, a opet treba mi da ga imam uvek sa sobom. Kapiram da za Android sigurno postoji nesto. Wildfire S je pretpostavljam ok, ali iz nekog razloga mi se vise svidja Optimus.

Edited by Venom
Link to comment

Ima ja LG Optimus One P500, Android je 2.2, memorija 170MB + kartica od 2GB, ekran odlican, kamera bezveze 3megapiksela, mada i ne treba mi, baterija traje oko 1,5 do 2 dana, meni sluzi za net, zvanje i poruke, bez igrica i sl. Meni bitno da je prilicno tanak. Bez ikakvog stucanja youtube i sl. Za 4800din odlican.

Link to comment
Telefon mi se odavno raspao i fizicki a i generalno. Para se bas i nema, pa sam gledajuci naleteo na dva (manje-vise) budget modela: LG Optimus One i Xperia Mini pro (novi). Xperia i nije budget, ali mislim da nesto znacajno jeftiniji s tastaturom ne postoji. Tako da je u stvari pitanje da li se isplati davati nekih 50e vise za tastaturu (a meni je to prilicno ozbiljan plus). Koliko videh, Optimus je nesto matoriji i s tim manje up-to-date, ali ima i veci ekran i baterija mu navodno vise drzi. Ako neko ima iskustva s bilo kojim od ova dva, shoot.
Venome, brate, zajebi te namunjene, ovo je budžet ćaća:g23p31f1-206x300.jpg20 jura sa 20 jura kredita u njemu.
Link to comment
Ja sam hteo da kupim XP MP jer je mali telefon, a ima sve sto vole mladi. Medjutim, kupila ga je sestra i ima gomilu problema - baterija se prebrzo prazni, OS zeza isl. Tako da sam zadrzao staru raspalu (i fizicki i generalno) Nokiju, sto i tebi savetujem. Generalni savet: u prodavnicama su telefoni i po 30% skuplji nego na Amazonu, a Amazon ima odlicnu podrsku, cesto bolju od prodavnica. Na eBayu i ostalim sajtovima je ponekad malo jeftinije nego na Amazonu, a zajebancija potencijalno mnogo veca.
+1imao problem s telefonom, reklamacija i popravka bez problema, bez troskovaservis nije nesto sredio kako treba, pa sam se zalio amazonu (mejl)oni me zvali da se izvine i da pitaju da li hocu da ponovo saljem, i da ce u tom slucaju dodatno proveriti da li je sve uradjeno kako trebaposto se problem u medjuvremenu smirio (verovatno neki kontakt nije legao kako treba) nisam koristio tu opciju
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...