Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

ima problema ako uzimas na 12 rata
kakvih problema?ja sam svoj telefon uzeo na 6 rataa rabim Telenor duze od 6 meseci (mnogo duze)nikakvih problema nisam imao.shazam je sra....soundhoud sluzi da impresioniras ljude...nateras iz da "zvizde" a SH prepoznaje koja je to pesma :D Edited by eye of the beholder
Link to comment
kakvih problema?ja sam svoj telefon uzeo na 6 rataa rabim Telenor duze od 6 meseci (mnogo duze)nikakvih problema nisam imao.shazam je sra....soundhoud sluzi da impresioniras ljude...nateras iz da "zvizde" a SH prepoznaje koja je to pesma :D
ja sam svoj morao da uzmem na 6 da bi izbegao banku, a rabim telenor duze od 6 meseci.
Link to comment
zaobici u sirokom lukunema upgrejda za androidekran premali za tastaturu, pa kucas kao na klasicnim telefonimaako mora malo i jeftino, bolje x8 (mada ni on nije nesto)
Aha, ok, ne pitam za sebe, ali preneću utiske. Hvala!
Link to comment
Ne radi mi wi-fi. Pokusao sam sve ali ne funkcionise.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Restartuješ ga! Ako i dalje neces da se kači, pravac prodavnica gde si ga kupio.Naravno, probaj da se konektujes na neku mrežu na koju si već bio kačen...eventualni isključi 3G...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...