Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

jel uzimao neko paket kod telenora? kakvo je ovo sranje da se mora uzeti kreditna kartica efg banke da bi se telefon placao na rate?http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/Do-novog-telefona-u-6-rata/

Link to comment

ja uzo kod telenora. mrzelo me da se akam s tim pa sam odma kupio mobitel.a vip daje na 6 rata al tamo samo preko čekova građana :wacko:

Edited by nisam ja
Link to comment
to je za 12 rata. na 6 rata može preko računa.
znam, ali ja hocu da uzmem na 12 rata :(jel i stari korisnici moraju da se jebavaju sa glupom bankom?
Link to comment
znam, ali ja hocu da uzmem na 12 rata :(jel i stari korisnici moraju da se jebavaju sa glupom bankom?
da, ne može bez toga, ako hoćeš na 12. mada, pripreti im da ćeš da odeš u vip ili mts, ima da se useru i da ti daju na 12.
Link to comment
jel uzimao neko paket kod telenora? kakvo je ovo sranje da se mora uzeti kreditna kartica efg banke da bi se telefon placao na rate?http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/Do-novog-telefona-u-6-rata/
znam, ali ja hocu da uzmem na 12 rata :(jel i stari korisnici moraju da se jebavaju sa glupom bankom?
preko banke idu korisnici koji imaju staz manji od 6 meseciako si sa vecim stazom, onda nema problema...
Link to comment
preko banke idu korisnici koji imaju staz manji od 6 meseciako si sa vecim stazom, onda nema problema...
ima problema ako uzimas na 12 ratauzeo sam telefon Edited by kojot
Link to comment
Šta si uzeo, onu Xpeririu Ray? I kakvi su prvi utisci, deluje stvarno mamojebački po karatkeristikama...
ma kakva xperia, brate po telefonu. :Djel ima neki topic gde se preporucuju korisne i zanimljive aplikacije? Edited by kojot
Link to comment

Oh, pa nek je sa srećom :DAko treba nešto tu sam...a mislim da još uvek imam i narodsku navigaciju (igo8) negde po kompu, pa viči ako treba.To je topic za ozbiljne ljude, ne spominje se čak ni shazam nidje...pa sa čime čovek da impresionira ljude novim androidom? angry.gif

Edited by bob loblaw
Link to comment
To je topic za ozbiljne ljude, ne spominje se čak ni shazam nidje...pa sa čime čovek da impresionira ljude novim androidom? angry.gif
Imam ja Šazam na Simbianu odavno, ne znam što bi to impresioniralo ljude Androidom? :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...