Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Uzeo ja pre 20-ak dana...reci?
jel valja? planiram da ga uzmem. vidim da su najvece zamerke to sto je kamera losa. kakve su fotke? Edited by kojot
Link to comment

Meni je ovo prvo Android, tako da baš ne mogu da ga uporedim sa konkurencijom, ali samim telefon sam prezadovoljan za sad.Malo je veći, što verovatno znaš i sam, i bateriju punim svaki dan, ali kapiram da je to tako sa touch screenovima. Ja sam čitao da mu zameraju kameru i ekran pre nego što sam ga uzeo. Ekran je po mom mišljenju super, sigurno nije na nivou nekih zveri od 600-700€ ali ako dolaziš sa nekog normalnog telefona (ja sa n95) bićeš prezadovoljan. Burazer ima x8, i neuporedivo mu je grdji ekran. :)Što se fotki tiče na samom telefonu izgledaju skroz ok, a sad da ću ti ubacim neku svoju u spojler, pa vidi i sam kakve su kad se prebaci na komp...

20110814004907.jpg

Ono što je glavna zamerka je tkz. screen of death. Ako koristiš wifi i ostane nakačen na mrežu, a ne čačkaš ga neko duže vreme (bude idle) desi se da zakuca i možeš samo da izvadiš bateriju, vratiš, pa da ga upališ, ili mnogo prostije (a što sam ja otkrio posle 10-ak dana <_< ) da držiš dugme za paljenje 10-ak sekundi, dok se ne upali. Ako te neko zove za to vreme on će čuti da telefon zvoni, ali tebi neće davati apsolutno nikakve znake života. Medjutim instalirao sam neki program pre 10-ak dana i od tad ništa, izgleda da sam rešio i taj problem (/kucanje u drvo). A očekuje se svakog dana i zvaničan Samsungov update na 2.3 koji bi trebalo da to i definitivno reši. (ima nezvanično, ali ne jebe mi se sa rootovanjem još uvek, tek sam uzeo telefon)Raspisah se ja...ako te još nešto zanima tu sam.

Edited by bob loblaw
Link to comment

@ BobDefiniši grđi, please, pa da se (ne) složim.Imam Nokiu E7 i bombaju me androidaši da presečem pupčanu vrpcu s mama Nokiom i symbianom, al ja ne mogu, ne još, ne ne ;)

Edited by Lynn
Link to comment

Izgleda da nas sve kažnjavaju. Touch katastrofalan, maltene ne pravi razliku između skrola i tača, non stop otvaram nešto greškom dok skrolujem. Idiotski interfejs, baterija traje jedan dan ako se usudiš da obaviš 2 razgovora i pošalješ dve poruke. Nešto jače ne smem ni da pokušam.

Link to comment
@ BobDefiniši grđi, please, pa da se (ne) složim.Imam Nokiu E7 i bombaju me androidaši da presečem pupčanu vrpcu s mama Nokiom i symbianom, al ja ne mogu, ne još, ne ne ;)
prelazi, šta čekaš, i oslobodi se te bede od simbijana
Link to comment
Kojoteeeeee! Pogledaj i Xperiu Ray. Tek je izasla, a izgleda kao sasvim OK fon treba mi zamorcic
telefon deluje odlicno, jedino sto mi se vise svidja kod samsunga je veci ekran.
Link to comment

Da, i mene to nervira. Drndao sam Wildfire - nije lose, ali fali koji delic inca. Al telefon zaista deluje odlicno, bolje od prethodnih Experia. Npr, Desire S mi je taman, ali kad bi SE imao tih 0.4", ne bih se dvoumio. Jedino mi nije jasno, zasto ne stave jebeni Xenon blic?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...