Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Kako i cime se mogu prebaciti podaci sa Nokie n97 na Samsung Galaxy?
Konkretno koji podaci?AKo mislis na kontakte nista tesko. Preko nokia suite-a eksportujes imenik u jednom fajlu.Potom taj fajl ubacis na svoj GMAIL nalog isto jednim potezom. I na kraju na Galaksiju ubodes opciju da ti svuce sve kontakte sa gmaila.
Link to comment
Konkretno koji podaci?AKo mislis na kontakte nista tesko. Preko nokia suite-a eksportujes imenik u jednom fajlu.Potom taj fajl ubacis na svoj GMAIL nalog isto jednim potezom. I na kraju na Galaksiju ubodes opciju da ti svuce sve kontakte sa gmaila.
Kako koji podaci?Svi!kontakti, sms/mms, kalendar, beleske, podsetnici... (sve sto nije na memoriskoj kartici)Hmmm ajde malo "plasticnije"... Znam kako sa eskportujem imenik i znam kako da se sa androida povuku kontakti sa Google naloga ali kako da fajl ubacim u gmail nalog?fajl sa ekstenzijm *.xyz - "posaljem" na e-mail? ili kako?
Link to comment
pavle jesi uzo čača? kakav je?treba mi nešto a isto ne bih da mažem prstima po displeju.
Nisam jos. Cekam da mi dodje plata i usput se premisljam da li da se prebacim sa MTS na Telenor ili da sa ovima sa MTS potpisem neki bolji ugovor. Za sada sam blizi da odem na Telenor i uzmem Cha cha uz ugovor.
Link to comment

BTW kad smo kod "oslobađanja" telefona...Ispričao mi prijatelj da je kod VIP-a izdejstvovao odblokiranje telefona i to sledećom pričom.-Izvinite meni je istekla ugovorna obaveza, otplatio sam telefon, dakle on je MOJ sada.Molim vas da ka sad "odblokirate" tj. da mi omogućite njegovu punu funkcionalnost!Oni su se nešto cimali slegali ramenima, pokušali da ga eskiviraju on je bio dosadan i nakraju su uradili ono što je tražio samo nisam shvatio da li su mu dali novi "slobodan" telefon ili su mu odblokirali ovaj...E sad mene interesuje da li je ovo uspelo nekom kod Telenora?

Link to comment

Vidi ovako. Vip ti u ugovoru navodi da ti oni iznajmljuju telefon dok traje ugovorna obaveza i da je zakljucan na njihovu mrezu ali kad ti istekne ugovrna obaveza ti mozes da otkupis telefon za dinar i da dobijes kod za odblokiravanje. U Telenoru takvo nesto ne postoji jer ti oni odmah prodaju telefon cim potpises ugovor i koji bi prema sopstvenim specifikacijama mora da radi na svim mrezama ali on radi samo na njihovj sto nije u skladu sa ugovorom koji si potpisao. Imas na jednom drugom forumu kako ih je lik cimao par meseci zvao i inspekciju i pisao ministarstvu i Nokiji i na kraju mu je uvoznik dao kod za otkljucavanje jer nisu imali kako da ga eskiviraju jer je covek bio 100% u pravu.

Link to comment
pošalješ mail i za dan dva odgovaraju
Daj malo preciznije o ovome, na koji mail, šta napisati... Imam davno otplaćeni E71 i baš bi mi leglo da mogu da ga dekodiram i koristim ovde. Hvala.
Link to comment

Ček, ček,šta treba da istekne da bih dobio kod?Otkup telefona (6-12 meseci) ili ugovor (24 meseca)?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Ime i prezime vlasnika korisničkog broja uz koji je kupljen uređaj na koji se zahtev odnosi;IMEI broj uređaja;Korisnički brojFaksom na broj 063/9001 (fizička lica); 063/9002 (pravna lica);Elektronskim putem na adresu reklamacije@telenor.rs;Poštom na adresu Omladinskih brigada 90, 11070 Novi Beograd ili ličnoTreba da ti istekne ugovorna obaveza

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...