Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Home zone, vezano je za karticu, ne za telefon.
Tako se zove, da. Jasno mi je da je vezano za karticu, ali nisam bio siguran da li mora da bude na neki nacin podrzano i u telefonu. Probao sam posle na svom fonu i sljakalo je...
Link to comment
Devojka hoce da ne nosi vise dva telefona; lik iz radnje je rekao jedino Samsung Duos xxxxx da nije touch screen. Izguglag malo forum i videh da je vec preporucio Grunf. U principu nasao sam jos jedan Duos s dugmicima (30e :D), ali ako neko zna za jos neki model, shoot.
Venome, evo dugoročnog rešenja!
4 SIM Mobile - Quadband QWERTY Cellphone with 4 SIM Card Slots2__42280_zoom.jpg4__02855_zoom.jpgPrijs: 94.00 € (inclusief BTW) :Hail:
Link to comment
pa da, ali nije svaki tlf izvodljivo dekodirati, a za neke je sumanuto skupo...
mellow.gif dođavola, kud otvorih temu ponovo. meni treba za Samsung GT-S5230. kupila sam ga u jednoj državi, hoću da ga koristim u drugoj, jer mi telefon iz te druge države tiho i dostojanstveno riknjava nakon 6 godina života i samopregornog rada. a stipsa sam da kupim treći.
Link to comment
mellow.gif dođavola, kud otvorih temu ponovo. meni treba za Samsung GT-S5230. kupila sam ga u jednoj državi, hoću da ga koristim u drugoj, jer mi telefon iz te druge države tiho i dostojanstveno riknjava nakon 6 godina života i samopregornog rada. a stipsa sam da kupim treći.
a, u kojoj drzavi? tj. nebitno, ali ako je u nemackoj, onda nije kodiran.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...