Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

imas nekoliko samsungovih modela sa dugmicima. d880 i d780, koji su isti telefoni u razlicitim kucistima, prvi je slajd, drugi monoblok. ima i neki noviji, za koji pretpostavljam da je isti kao ovi, samo u kvalitetnijem, metalnon kucistu. mislim da postoji i neki LG model.a za ovo drugo nemam pojma...

Link to comment

Androidi su verovatno touch screen, a to ne radi pos'o. Al' hvala svejedno. Ovaj Duos monoblock je izgleda sad c5212, taj je i pomenuo tip. Mislim, deluje ok, najobicniji telefon, ionako ni SMS ne pise, samo prica (po ceo dan).Za ovo drugo, nisam ni ja cuo dok nisam video. Kad je gradu ili negde sto operater svrstava pod grad, upali se mala home ikonica. Ako ne, nije dostupna. Provericu s mojim... mislio sam da nisam ja mozda izasao iz kamenog doba, pa da je to relativno cesto napolju. Kapiram da u Srbiji nema.

Edited by Venom
Link to comment

dobila sam neki vaucer iz VIP-a da ako predjem kod njih sa svojim brojem da cu imati 20% popusta na racun ako se obavezem dve godine. je l valja VIP kurcu?

Link to comment

Nah... To jeste povoljno, ali kvalitet mreže nije kao npr Telenor. Ja ih koristim jer imam 50% popusta na dve godine, što je bila ponuda koja ne može da se odbije. Vidi da li ti se isplati.

Link to comment
Devojka hoce da ne nosi vise dva telefona; lik iz radnje je rekao jedino Samsung Duos xxxxx da nije touch screen. Izguglag malo forum i videh da je vec preporucio Grunf. U principu nasao sam jos jedan Duos s dugmicima (30e :D), ali ako neko zna za jos neki model, shoot.Ali to nije toliko bitno, koliko sledece pitanje: jedan od sadasnja dva telefona na sebi ima i dva broja - jedan je normalan mobilni, drugi fiksni koji je nedostupan cim izadje iz grada. Probacu da stavim njenu karticu kod sebe u telefon, da vidim kako radi, ali jel ima neko ideju da li ovo moze da radi na bilo kom telefonu, ili je telefon koji je dobila od operatera posebno zbudzen da ima tu mogucnost? Neka Nokia, nemam pojma koja.
Jesi gledao NGM telefone, svi su sa dugmićima i malo koštaju, a mislim da imaju isključivo dual sim telefone.NGM
Link to comment

Posto sam posejao mobilni u gradskom prevozu, treba mi novi telefon.Stari je bio Nokia E52 i bio je prakticno sve sto mi treba.Neko mi jos ranije rece da je sad njega teze naci.Sta moze da se nadje slicnog profila?Znaci imam vec paket kod telenora, drugi provajder mi ne treba.

Link to comment
a jes pito uopste u telenoru?
Toliko sam ceko za izdavanje duplikata kartice, da me mrzelo da gledam telefone...A i valjda mi jos nije istekla ugovorna obaveza po kojoj sam kupio ovaj prosli pa ne mogu kod njih da kupim telefon :mellow:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...