Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

jutros mi stigo sms iz crne gore na srpski telefon i sad na svakih pola sata telefon prima istu tu poruku.u telu poruke cak i sad pise da je primljena u 10:25 jutros. je l to nesto server kod telenora pobenavio?

Link to comment

Planiram da najzad uhvatim korak sa svetom i uzmem u Telenoru neki android da zamenim staru N95, pa koliko gledam od njihove ponude najviše bi mi legao ovaj Galaxy Ace (jer ne planiram baš da dajem idiotske pare na one HTC-ove)Jel dobar to izbor ili mogu i bolje proći za neke umerene novce?

Link to comment

Jel imao neko iskustva sa HTC Cha Cha? Gledam da uzmem neki ugovor (jos nisam odlucio gde) pa bih da malo unapredim telefon a nisam neki ljubitelj touch screen tastature.

Link to comment

ja sam malo popila pre par dana i izgubila mobach, pa mi prijatelj pozajmio neki pametni soni erikson da koristim dok ne kupim sebi novi i sva sam ophrvana mogucnostima. :D jedva cekam da kupim neki predrkani pametni fontis!!! cool.gif

Link to comment
Jel imao neko iskustva sa HTC Cha Cha? Gledam da uzmem neki ugovor (jos nisam odlucio gde) pa bih da malo unapredim telefon a nisam neki ljubitelj touch screen tastature.
moja sestra ga je uzela pre mesec dana (do tad je imala tattoo) i prezadovoljna je, kaze da je mnogo brži i zgodniji za kucanje. jedino je ekran malo manji al tako ti je to kad imaš i tastaturu.kaže da mnogo neta troši, al ona je kod telenora uzela neki paket sa maltene neograničenim megabajtima pa joj se možeu svakom slučaju preporučuje ga svimaedit: dok sam ovdezna li neko kako da instaliram srpski t9 na androidu? Edited by funk soul sister
Link to comment
moja sestra ga je uzela pre mesec dana (do tad je imala tattoo) i prezadovoljna je, kaze da je mnogo brži i zgodniji za kucanje. jedino je ekran malo manji al tako ti je to kad imaš i tastaturu.kaže da mnogo neta troši, al ona je kod telenora uzela neki paket sa maltene neograničenim megabajtima pa joj se možeu svakom slučaju preporučuje ga svimaedit: dok sam ovdezna li neko kako da instaliram srpski t9 na androidu?
Fino deluje telefon samo jos da smislim alternativno manje gay ime kada me neko upita koji je to model HTCa :(
Link to comment

Znaci volis deblje a :naughty:Salu na stranu ne znam koliko deblje moze da nadjes. Svi su uglavnom tanki i prave se da budu sto tanji. Meni ovaj Galaksi sto imam sasvim ok.

Link to comment
edit: dok sam ovdezna li neko kako da instaliram srpski t9 na androidu?
ako mislis na aplikaciju koja ti "zavrsava reči prilikom kucanja" onda skini SlideIT keyboard+ dodatak za Srpski jezik (naravno)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Devojka hoce da ne nosi vise dva telefona; lik iz radnje je rekao jedino Samsung Duos xxxxx da nije touch screen. Izguglag malo forum i videh da je vec preporucio Grunf. U principu nasao sam jos jedan Duos s dugmicima (30e :D), ali ako neko zna za jos neki model, shoot.Ali to nije toliko bitno, koliko sledece pitanje: jedan od sadasnja dva telefona na sebi ima i dva broja - jedan je normalan mobilni, drugi fiksni koji je nedostupan cim izadje iz grada. Probacu da stavim njenu karticu kod sebe u telefon, da vidim kako radi, ali jel ima neko ideju da li ovo moze da radi na bilo kom telefonu, ili je telefon koji je dobila od operatera posebno zbudzen da ima tu mogucnost? Neka Nokia, nemam pojma koja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...