Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

uplatila sam vec pare na skajp, ali nemam ni jedan pametan telefon pa da mogu to da koristim. samo sa kompjutera. :(kupicu sad ajfon, moram izgleda, a ovo za lyca prvi put cujem i debil sam. sad cu da proucim..thanks!
kozo jedna.
Link to comment
koji put ti kazem da ti je ona nokija pametni telefon, al ne, ja ko zidu da govorim. odsad ti se vise necu obracati :fantom:
znam da si mi reko da je pametan telefon, ali ta nokia nije ni zakurac. nesto se pokvarilo sto posto jer treba joj sto godina da otvori bilo sta iz menija i baterija joj traje jedan dan pa sam je ja lepo iskljucila i koristim neke krdze od telefona iz 2006 i 2009. cool.gif
jedna kozoBolje i jeftinije od skajpa, ne treba ti ni data paket.
kad budem kupila pametan telefon i budem imala symbian ili koji vec operativni sistem i kad budem ponovo imala stalnu adresu da potpisem novi ugovor sa tel kompanijom tako da mogu da se naklatim na internet gde god budem bila (neki iPhone prilagodjeni paket) ja cu sve ovo da koristim. trenutno nemam nista od tih uslova, pa sam uplatila ovo sranje.a majkemi sve znate oko ovih stvari! :Hail:
Link to comment

evo sad me grunf brifovao i odlucila sam da kupim htc desire hd kad se vratim ovde u sept ili neki sensation. meni su lepi i voli ih google i streberski su.

Link to comment

men se cini da je ona trazila skype za mobilni da bi, izmedju ostalog, mogla da se cuje sa drugim korisnicima skype dok sedi kraj pompidu muzeja, telefona okacenog na neki public wifi.

Link to comment

nije! kad kupim pametni telefon u paketu sa internetom onda preko sim-a mogu da se nakacim bilo gde na internet. ne mora na public wifi. jojj, sta mi je sve frhost napisao. moram sad da prostudiram. :D

Link to comment
evo sad me grunf brifovao i odlucila sam da kupim htc desire hd kad se vratim ovde u sept ili neki sensation. meni su lepi i voli ih google i streberski su.
kupi bre samsung galaksiju, bolja je od želje
Link to comment
kad kupim pametni telefon
najpametniji telefon je iPhone, uzni ga i zaboravices da postoji bilo sta drugo(sto se tice mobitela)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...