Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

у колима... да није мало велико то :unsure: мада што рече 1 колега, "а шта ће ти и андроид на тв-у, али то нас храни"

Link to comment
po svemu sto sam cuo, vrlo zadovoljavajuce.
Radi, ali se fon automatski kači na net da bi funkcionisalo. Tako da nedajbože da to radiš dok si u romingu. Edited by Duncan Idaho
Link to comment
Radi, ali se fon automatski kači na net da bi funkcionisalo. Tako da nedajbože da to radiš dok si u romingu.
može da se namesti da se ne kači. ja sam na garminu namestio da me pita dal oću da se nakači na net.
Link to comment

grunfe, :P. opet punim telenoru dzepic!aktivirala sam putni paket za 1500 dingera u kome imam 20 min i 20 sms-ova. zivkam moje svaki cas u beograd sa ulice u vezi s ovim trazenjem stana pa mi ovako ispada jeftinije nego kad zovem sa francuskog broja ili iz regularnog rominga.

Link to comment

Jbt, aktiviraj neki lep data paket na FR broju i uplati kintu na Skype pa zovi, 100min ti je 30e kad zoveš mob. Il pređi na Lycamobile, 40c ti je minut sa mob a 25c sa fiksnim u Majčici.

Link to comment

uplatila sam vec pare na skajp, ali nemam ni jedan pametan telefon pa da mogu to da koristim. samo sa kompjutera. :(kupicu sad ajfon, moram izgleda, a ovo za lyca prvi put cujem i debil sam. sad cu da proucim..thanks!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...