Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Vidis mogao bih nazvati telenor da proverim sta nude za ovoliku vernost. Skoro 10 godina sam kod njih.
Jel se vazi vernost ako si na istom broju 12 godina a tek zadnje dve-tri na post paidu?
Link to comment

Kapiram da ti to moze odgovorit isamo neko iz telenora, a deluje da bas i nemaju razradjen taj loyality program, ili da nisu obracali mnogo paznje na njega.

Link to comment
Vidis mogao bih nazvati telenor da proverim sta nude za ovoliku vernost. Skoro 10 godina sam kod njih.
garantovano ce ti se zahvaliti na vernosti i velikodusno pokloniti izvestan broj minuta i poruka.
Link to comment
Kapiram da ti to moze odgovorit isamo neko iz telenora, a deluje da bas i nemaju razradjen taj loyality program, ili da nisu obracali mnogo paznje na njega.
Doduse ja sam na MTSu pa mi mozda i daju nesto.
Link to comment
Vidis mogao bih nazvati telenor da proverim sta nude za ovoliku vernost. Skoro 10 godina sam kod njih.
Moje je iskustvo da vise favorizuju nove korisnike, a ja sam 11 godina kod njih. :(
Link to comment

Drugar je uzeo uz neki dobar paket i sve radi kako treba i on je zadovoljan. Ja samo postavljam pitanje okoc upotrebe tih tableta, jer meni ne deluju narocito korisnije u odnosu na telefone... mada sam sumnjao i u tačskrinove, a sada ti pisem sa jednog

Edited by korindjar
Link to comment
Doduse ja sam na MTSu pa mi mozda i daju nesto.
I ja sam na mts-u 11 godina, na istom broju, od toga 5-6 poslednjih na postpaidu. Čekam septembar da mi istekne ugovor pa da se pozdravimo.
Link to comment
I ja sam na mts-u 11 godina, na istom broju, od toga 5-6 poslednjih na postpaidu. Čekam septembar da mi istekne ugovor pa da se pozdravimo.
Mozes li da poneses stari broj sa sobom kod novog provajdera? Ili mora novi?To da favorizuju nove korisnike, to se masovno radi, po svim industrijama.American Express, no fee (120$) za prvu godinu, samo za nove korisnike, kao i AMEX i ostali sprovode te kampanje ponekad.Pretplata na novine, novi dobiju poklon ~50$ vredan, stari obnavljaci ne.
Link to comment

Idem sutra za Greciju i zanima me jedna jednostavna stvar - da li ću mobilnim moći za dž da se povezujem na lokalne wireless mreže, kao što to radim u Srbiji? Zovem mts i riba mi odgovara da nije sigurna i da to zavisi od lokalnog mobilnog provajdera?! Nije sigurna?! Jaka služba za informacije..

Link to comment

Mozes to da radis najopustenije. Ne znam koji mob imas ali ako se bojis uzmi pa stavi mob u flight mode pa se kaci na net.

Link to comment

Ma evo sad sam zvao drugara koji prodaje telefone, kaže preko wirelessa se opušteno kačim besplatno. Što je i jelte, normalno. Radi se ovima iz mts-a koji nemaju veze sa životom!

Link to comment
Drugar je uzeo uz neki dobar paket i sve radi kako treba i on je zadovoljan. Ja samo postavljam pitanje okoc upotrebe tih tableta, jer meni ne deluju narocito korisnije u odnosu na telefone... mada sam sumnjao i u tačskrinove, a sada ti pisem sa jednog
Mene zanima njihova upotrebljivost kao GPS navigacije izmedju ostalog...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...